راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

تمدید دورکاری کارمندان گوگل تا یک‌سال دیگر

گوگل در بحبوحه مهارناپذیری شیوع ویروس کرونا، یک‌بار دیگر بازگشایی دفاتر خود در بسیاری از نقاط آمریکا را به تأخیر انداخت و به کارمندانش اجازه خواهد داد تا جولای سال ۲۰۲۱ از خانه وظایفشان را انجام دهند.

این شرکت پیش از این اعلام کرده بود که کارمندانش می‌توانند تا پایان امسال در خانه بمانند. سوندار پیچای، مدیرعامل گوگل در ایمیلی که روز دوشنبه به کارمندان شرکت ارسال کرد، اعلام کرد این تغییر برای کمک به آنها به منظور امکان برنامه‌ریزی از قبل انجام شده و در سراسر جهان اعمال خواهد شد.

پیچای در این ایمیل نوشت:

بسیاری از مدارس اعلام کرده‌اند که در زمان شروع سال آموزشی جدید گشایش نخواهند یافت و والدین را با دورنمای مدیریت تحصیل فرزندانشان در خانه و همزمان انجام وظایف کاریشان روبه‌رو کرده‌اند. امیدوارم این تغییر انعطاف‌پذیری که شما برای متوازن کردن کار و رسیدگی به فرزندان و عزیزانتان در ۱۲ ماه آینده نیاز داشتید را فراهم کند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، با افزایش موارد ابتلا به کووید ۱۹، بسیاری از شرکت‌های آمریکایی در طرح‌های خود برای بازگشایی دفاترشان بازبینی می‌کنند. گوگل یکی از این شرکت‌های بزرگ است که از زمان آغاز شیوع ویروس کرونا در مارس، کارمندانش را به خانه فرستاد. سایر شرکت‌های فناوری بزرگ شامل فیس بوک و آمازون هم اعلام کرده‌اند کارمندان دفتری می‌تواند حداقل تا ابتدای سال ۲۰۲۱ در خانه بمانند.

خبر تمدید دورکاری کارمندان گوگل ابتدا از سوی روزنامه وال استریت ژورنال گزارش شد.

منبع ایسنا
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.