راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

کارت‌های اعتباری ۱.۵میلیون تومانی این بار از آستین بانک قرض‌الحسنه بیرون می‌آید

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران از برنامه ریزی برای واگذاری ۱۱۰ هزارکارت اعتباری به کارگران تا سقف ۱.۵ میلیون تومان، ۱۸ ماهه و با کارمزد ۴ درصد خبر داد و گفت: این برنامه ارتباطی به طرح میزان ندارد.

غلامرضا مصطفی پور در گفتگو با مهر در ارتباط با برنامه واگذاری کارت اعتباری خرید به ۱۱۰ هزار کارگر، گفت: این طرح در قالب طرح میزان نیست و یک برنامه جداگانه ای است که توسط بانک قرض الحسنه مهر ایران انجام خواهد شد.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران اظهار داشت: موضوعی که وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره واگذاری کارت‌های اعتباری خرید به کارگران دنبال می کرد در قالب یک قرارداد ۵ جانبه ای با همکاری وزارتخانه های تعاون، کار و رفاه، وزارت صنعت، معدن و تجارت، واحد تولیدکننده، واحد توزیع کننده و بانک بوده است.

وی ادامه داد: کارخانه، نحوه واگذاری و اینکه چه گروه هایی از کارگران می توانند کارت اعتباری دریافت کنند، از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام می شود و آنها برای این منظور ۹ استان را به بانک معرفی کردند.

این مقام مسئول بانکی کشور تاکید کرد: در این استانها وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی کارخانجات را تعیین و به ما معرفی کرده است و ما با کارخانجات وارد تفاهم نامه شده ایم و از این طریق کارگران معرفی می شوند.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران، درباره ضمانت کارت های اعتباری ۱.۵ میلیون تومانی خرید کارگران گفت: ضمانت این کارت ها را به عهده کارفرمایان و مدیران کارخانجات گذاشته ایم و اگر آنها تقبل کنند ما وام را به کارگران می پردازیم.

منبع: مهر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.