راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

نشست مشترک مدیرعامل بانک ملت و مدیرعامل ایرانسل برگزار شد / تشکیل کارگروهی در زمینه تولید محصولات مشترک

مدیران عامل بانک ملت و شرکت ایرانسل در نشستی مشترک، راه‌های تقویت همکاری فی‌مابین را مورد بررسی قرار دادند

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، بیگدلی مدیرعامل بانک ملت در این نشست با ابراز رضایت از سطح تعاملات فی‌مابین، شرکت ایرانسل را شریک تجاری استراتژیک این بانک خواند.

او با اشاره به استراتژی این بانک در حفظ و ارتقای سطح تعاملات، بر افزایش سطح همکاری‌های فی‌مابین در بستر خدمات دیجیتال تاکید کرد و پیشنهاد تشکیل کارگروهی در زمینه تولید محصولات مشترک در بستر خدمات دیجیتال را مطرح کرد.

عباسی، مدیرعامل شرکت ایرانسل نیز با قدردانی از عملکرد بانک ملت، به سرعت ارائه خدمات این بانک در تأمین نیازهای شرکت در بخش ارزی و تأمین کالاهای ضروری در شرایط تحریم اشاره و مراتب رضایت خود را از تعاملات فی‌مابین اعلام کرد.

او از بانک ملت به عنوان شریک تجاری شرکت ایرانسل نام برد و با اشاره به توانمندی‌های طرفین در بستر الکترونیک، از پیشنهاد بیگدلی در زمینه تشکیل کارگروه مشترک استقبال و آن را گامی مؤثر در جهت گسترش همکاری‌ها عنوان کرد.

مدیرعامل ایرانسل همچنین در خصوص نیازمندی‌های مالی و بانکی شرکت به ویژه همکاری با شرکت واسپاری ملت به منظور خرید خودرو برای پرسنل ایرانسل، توضیحاتی را ارائه کرد.

علی حکیم‌جوادی، مدیرعامل شرکت هلدینگ بهسازان فردا نیز با اشاره به اهمیت تلفن همراه به عنوان یکی از کانال‌های اصلی ارتباط با مشتری در آینده، از پیشنهاد تشکیل کارگروهی مشترک به منظور تولید و ارائه خدمات در بستر دیجیتال استقبال کرد و آن را در گسترش سطح همکاری‌های فی‌مابین حائز اهمیت خواند.

در این دیدار که در محل دفتر مرکزی شرکت ایرانسل برگزار شد عباس جعفرلو و عزیزآخوندی اصل معاونان مدیرعامل، حسن کمالوند مدیر امور بانکداری شرکتی، فرشاد جهاندیده مدیر امور اعتباری، علی حکیم‌جوادی مدیرعامل شرکت هلدینگ بهسازان فردا و اسکندری مدیر ارشد ارتباط با مشتری بانکداری شرکتی، مدیرعامل بانک ملت را همراهی کردند.

منبع روابط عمومی بانک ملت
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.