راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

صرافی آنلاین در شعب شهاب ملی خدمتی نوین از بانک ملی

فرشاد حیدری، مدیرعامل بانک ملی ایران، گفت: صرافی آنلاین بانک ملی ایران در دو نقطه به ارائه‎ی سرویس می‌پردازد که امیدواریم به زودی گسترش یابد.

وی در ادامه گفت: عدم تبدیل ارز به صورت الکترونیکی یکی از مسائلی است که توسط بانک ملی حل شده است و مسافران ورودی به کشور می‌توانند ارز همراه خود را به صورت الکترونیکی به ریال تبدیل کنند و متقابلاً از طریق همین سیستم امکان تبدیل ریال به ارز نیز وجود دارد.

sarafi-card-bank-meli-way2pay-91-11-13

وی درباره‎ی راه‌اندازی پروژه‎های جدید بانک ملی در دهه فجر، گفت: حذف تمامی کارت‌های بانکی و کاهش تعدد کارت‌های بانکی از طرح‌هایی است که این بانک در دست اقدام دارد و در دهه‎ی مبارک فجر به طور کامل اطلاع‌رسانی می‌شود.

فرشاد حیدری از اعلام جزئیات این پروژه خود‌داری کرد اما بنابر شنیده‌ها این سیستم با استفاده از طرح شناسه بانکی ایرانیان موسوم به «‌شبا‌» میسر خواهد شد. بنابر این طرح، دسترسی به سایر حساب‌های بانکی برای یک کارت مادر فراهم خواهد شد و افراد در صورت تمایل می‌توانند با مراجعه به یکی از شعب از این امکان استفاده کنند.

ATM-arzi-bank-meli-shahb-way2pay-91-11-13

مدیر‌عامل بانک ملی مدعی شده است: حذف تمامی کارت‌های بانکی یکی از این پروژه‌ها است و در این پروژه تعدد کارت‌های بانکی برای مردم کاهش می‌یابد.

حیدری در ادامه به تشریح خدمات بانکداری الکترونیک بانک ملی اشاره کرد و افزود: بانک ملی با ۶ هزار و ۳۹۱ دستگاه خودپرداز، بیش از ۴۴۷ هزار دستگاه کارتخوان فروشگاهی و با دارا بودن ۳۰ میلیون و ۴۰۰ هزار کارت بانکی در صدر بانکداری الکترونیکی قرار دارد.

راه پرداخت روز اول افتتاح شعب شهاب ملی یک گزارش تصویری از داخل این شعب تهیه کرده است که می‌توانید آن را در “شهاب ملی چیست؟ به همراه گزارش تصویری از اولین شعبه” مشاهده کنید.

منبع: اقتصاد ایران آنلاین و جوان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.