شهاب ملی چیست؟ [گزارش تصویری]

2

شهاب ملی شعبه تمام الکترونیکی شبانه روزی بانک ملی است. چندی پیش محمدرضا حسین‌زاده، عضو هیات رئیسه بانک ملی به فارس گفته بود “مهمترین طرح توسعه بانک ملی در سال جاری راه‌اندازی شعبه تمام الکترونیکی شبانه‌روزی با عنوان شهاب ملی است”. دیروز اولین شعب شهاب در تهران راه اندازی و افتتاح شدند.

“شهاب ملی” یا “شبکه هوشمند الکترونیک بانک ملی” شعبی هستند که به صورت شبانه روزی انواع خدمات بانکی را به مشتریان ارائه می‌کنند. راه پرداخت روز اول افتتاح شهاب ملی، در شعبه خیابان انقلاب روبروی درب دانشگاه تهران حضور پیدا کرد و گزارشی تصویری از این شعب بدون کارمند تهیه کرد که در زیر مشاهده می‌کنید.

لازم به ذکر است راه پرداخت برای دریافت و تکمیل اطلاعات خود در مورد شهاب ملی، در ۲۳ آذر ماه با “بخش پشتیبانی اخبار و اطلاعات سایت” بانک ملی و “واحد ارتباط مردمی” بانک ملی تماس گرفت ولی کارشناسان از وجود چنین شعبی اظهار بی اطلاعی کردند. این در حالی است که این شعب در حال ارائه خدمت به مردم هستند. ما همچنین با بخش مدیران روابط عمومی تماس گرفتیم تا درباره این شعب اطلاعات کسب کنیم ولی به تلفن ما پاسخی داده نشد.

همانطور که در تصاویر نیز مشخص است، انواع گوناگون دستگاه‌های بانکداری الکترونیک در این شعب به کار گرفته شده است تا انواع خدمات را به مشتریان ارائه کنند. راه اندازی بانک‌های بدون کارمند با این وسعت کار قابل تحسینی است اما آنچه جای سوال دارد این است که چرا بخش ارتباط مردمی بانک ملی از وجود چنین شعبی اظهار بی خبری ‌کند و یا در صورت داشتن اطلاعات از ارائه اطلاعات خودداری می‌کنند!

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی؛ سردبیر سایت راه پرداخت؛ نویسنده و تحلیلگر حوزه بانکداری و پرداخت الکترونیک؛ علاقمند به عکاسی خبری

۲ دیدگاه

 1. با سلام و خسته نباشید
  متاسفانه در بانک ملی بعلت ناآگاهی و عدم اطلاعات صحیح در مورد بانکداری الکترونیک در بین کارمندان این بانک کاملامشهود است!
  مثلا شخص با مراجعه به چند بانک ملی م در مورد چند خدمت الکترونیکی این بانک که در سایتش مطرح شده بود از کارمندانشون سوال کردم
  با تعجب می پرسیدند که اولا سایت چیست؟ یا بانک ملی مگه سایت اینترنتی داره؟ و از این خدمات دچار تعجب می شدند؟
  باور شون نمی شد که که در بانک ملی این چیزها وجود داشته باشه!

 2. با سلام
  ممنون از خبرتون من تا خبر و دیدم رفتم به یکی از شعب شهاب ملی خیلی جالبه واقعاً جذاب بود.. مخصوصاً دستگاه صدور آنی کارت هدیه خواهش می کنم اگر امکان داره گزارشی راجع به این دستگاه تو سایتتون بزارید که بقیه هم ببینند.
  بسیار ممنون

یک نظر دهید

WP-SpamFree by Pole Position Marketing