راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

پیش فروش اینترنتی محصولات پارس خودرو با کمک پرداخت الکترونیک سامان از فردا

شرکت پارس خودرو پیش فروش اینترنتی محصولات گروه رنو خود را بصورت آپشنال از تاریخ ۱۱/۱۱/۹۱ آغاز می کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت پارس خودرو، مهندس امیر حسن امیری – مدیر بازاریابی و فروش برند شرکای تجاری گروه خودروسازی سایپا با بیان این نکته که معمولاً در فصل تابستان هموطنان عزیز برای سفر های تابستانه اقدام می کنند و بسیاری در این زمان تصمیم به تعویض و یا خرید خودروی نو می گیرند، گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته تصمیم بر آن شد تا از هم اکنون دغدغه این دسته از مشتریان را برطرف کنیم و به همین منظور پیش فروش اینترنتی آپشنال خودروهای مگان، تندر ۹۰ و پارس تندر با پیش پرداخت های متفاوت و با زمان تحویل تیر، مرداد و شهریور ماه سال ۹۲ صورت می پذیرد.

وی افزود: به منظور دسترسی کاملاً یکسان تمامی افراد در سراسر کشور و به منظور راحتی بیشتر برای مشتریان عزیز این پیش فروش بصورت اینترنتی از ساعت ۱۱ صبح روز ۱۱/۱۱/۹۲ آغاز خواهد شد.  لازم به ذکر است پرداخت هزینه پیش پرداخت از طریق درگاه پرداخت شرکت پرداخت الکترونیک سامان انجام می‌گیرد.

وی تاکید کرد: با توجه به اینکه قصد داشتیم از ورود واسطه ها جهت ثبت نام جلوگیری به عمل آوریم، محدودیت های کد ملی و غیر قابل صلح بودن را برای آن در نظر گرفتیم که علاقمندان جهت اطلاع بیشتر از آپشن ها و شرایط ثبت نام می توانند به سایت رسمی گروه خودروسازی سایپا www.saipagroup.ir مراجعه کنند.
(این خبر در ۱۰ بهمن ماه انتشار یافته است.)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.