راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

صاپ رتبه اول بیشترین نرخ رشد نصب در سال 98 را کسب کرد

بر اساس گزارش صنعت برنامه‌های موبایلی در ایران که توسط کافه بازار منتشر شده، اپلیکیشن پرداخت بانک صادرات ایران «صاپ»، رتبه اول بیشترین نرخ رشد تعداد نصب در میان برنامه‌های موبایلی پرداخت سال ٩٨ را از آن خود کرد.

به گزارش‌ روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، اپلیکیشن صاپ در هفتم اسفند ماه سال ٩٧ به‌ منظور رفاه مردم در استفاده از خدمات پرکاربرد مبتني‌ بر کارت، آغاز به کار کرد و تا پایان همان سال بیش از ١٠ هزار کاربر آن را نصب کردند. تنوع خدمات و رضایت‌ کاربران موجب استقبال فراوان از آن شد به نحوی که بر اساس گزارش صنعت برنامه‌های موبایلی در ایران که توسط کافه بازار منتشر شده، این اپلیکیشن در انتهای سال ٩٨ بیشترین میزان رشد را در تعداد نصب فعال داشته‌‌ و با ٣٢ درصد رشد در میان برنامه‌های موبایلی پرداخت، رتبه اول شد.


ببینید: گزارش سال ۱۳۹۸ کافه بازار منتشر شد / ۳٫۷ میلیون خریدار، بیش از ۲۴ میلیون تراکنش موفق و ۱۸۹ میلیارد تومان درآمد برای توسعه‌دهنده‌ها


صاپ اولين اپليکيشن ارائه‌دهنده خدمات کارت‌به‌کارت از مبدأ بانک صادرات ايران به ساير بانک‌ها است و تنها سامانه‌اي است که صدور آنلاين بيمه‌نامه به‌ صورت مستقيم را ارائه می‌کند. عمليات فعال‌سازي سامانه به راحتي و بدون نياز به مراجعه به شعبه انجام مي‌شود و تنها با داشتن رمز دوم کارت بانکي مي‌توان فعاليت‌هاي مالي را از طريق سامانه‌اي امن با کاربری آسان انجام داد.

انتقال وجه کارت‌به‌کارت از مبدأ بانک‌هاي عضو شتاب، خريد شارژ آنلاین، بسته اينترنتي، فروش شارژ به صورت درون‌بانکی، پرداخت به حساب سازمان‌های خیریه و نیکوکاری، پرداخت قبوض، پرداخت قبض موبايل به صورت مستقيم، پرداخت قبوض سازماني، گردش حساب، امکان ثبت و نگهداری تراکنش‌هاي پرکاربرد در لیست محبوب من، رويت گزارش تراکنش‌ها و مديريت پروفايل مشتري از طريق منوي تنظيمات، مهم‌ترین خدمات ارائه شده از طريق اپلیکیشن «صاپ» است.

همچنین با رونمایی از کیف پول و کدخوان الکترونیک اپلیکیشن پرداخت صاپ امکان تراکنش و مراوده مالی سریع و آسان بدون نیاز به حضور فیزیکی کارت‌های بانکی فعال در این اپلیکیشن فراهم شد.

انتقال وجه بین دارندگان کیف پول صاپ بدون پرداخت کارمزد بانکی، پرداخت از طریق اسکن بارکد دو بعدی (QR کد) پایانه فروشگاهی در این اپلیکیشن بدون حضور فیزیکی کارت از جمله ویژگی‌های کیف پول صاپ است.

منبع روابط عمومی بانک صادرات ایران
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.