راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

خرید سهام شرکت‌های دولتی از طریق صندوق‌های قابل معامله بدون نیاز به کد بورسی از طریق اپلیکیشن ۷۲۴

از امروز شانزدهم اردیبهشت ماه ۹۸ در اپلیکیشن ۷۲۴ خرید سهام شرکت‌های دولتی تا سقف ۲ میلیون تومان با ۲۰ درصد تخفیف در قالب طرح پذیره‌نویسی صندوق سرمایه‌گذاری واسطه‌گری مالی یکم تنها با ثبت کد ملی و بدون مراجعه حضوری برای تمام ایرانیان فراهم شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سامان، با نصب اپلیکیشن ۷۲۴ کاربران می‌توانند در راستای طرح جدید وزارت اقتصاد به نمایندگی از دولت، باقیمانده سهام بانک‌های ملت، تجارت، صادرات و بیمه‌های البرز و اتکایی امین را خریداری ‌کنند.

مطابق طرح اعلام شده، از طریق پذیره‌نویسی واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله (ETF) «واسطه‌گری مالی یکم» به سادگی و بدون حضور افراد، فرصت مناسبی برای همه مردم ایران فراهم است تا با سرمایه‌گذاری در سهام شرکت‌های دولتی، در اقتصاد کلان کشور شریک شوند.

اپلیکیشن ۷۲۴ این راه دسترسی را ساده کرده است و علاقمندان به سرمایه‌گذاری می‌توانند به سادگی و با لمس گزینه عرضه سهام دولت در اپلیکیشن ۷۲۴ سهام ارائه شده را بدون نیاز به کد بورسی و تنها با وارد کردن کد ملی بخرند.

این پذیره‌نویسی از روز ۱۴ تا ۳۱ اردیبهشت ماه سال جاری بدون محدودیت سن برای همه مردم ایران انجام می‌شود و داوطلبان فقط با ارائه کد ملی و مشخصات فردی و بانکی خود ثبت‌نام را در گزینه عرضه سهام دولت اپلیکیشن ۷۲۴ انجام می‌دهند، پیشنهاد می‌شود، متقاضیان پس از ثبت درخواست خود به تدریج در دو ماهه آینده و در فرصت مناسب با مراجعه به سامانه سجام کد بورسی خود را دریافت کنند.

منبع روابط پرداخت الکترونیک سامان
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.