راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

راه‌اندازی سرویس انتقال شارژ از سیم کارت دائمی به اعتباری

برای اولین بار در ایران سرویس انتقال اعتبار از سیم کارت دائمی به اعتباری توسط همراه اول راه اندازی شد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول)، به‌منظور سهولت در تأمین اعتبار سیم کارت های اعتباری همراه اول بویژه در ایام حج، اپراتور اول سرویس انتقال اعتبار از سیم کارت دائمی به سیم کارت اعتباری همراه اول را مهیا کرد.

 بر اساس این گزارش مشترکین اعتباری همراه اول می‌توانند علاوه بر روش‌های مرسوم تهیه شارژ، از طریق سیم کارت دائمی نیز خط خود را شارژ کنند؛ به صورتی که مبلغ منتقل شده در قبض خط دائمی اضافه می‌گردد.

 مشترکین باید جهت استفاده از این سرویس رمز انتقال، مبلغ اعتبار و شماره مقصد را به شماره پیامکی ۸۹۱۱ ارسال کنند. هزینه هر انتقال اعتبار ۴۰ تومان بوده و مقدار هر تراکنش باید مضربی از ۱۰ هزار و بین ۱۰ هزار تا ۱۰۰ هزار ریال باشد.

 این گزارش می‌افزاید: در صورت رسیدن بدهی به ۶۰ درصد ودیعه سیم کارت دائمی، امکان استفاده از این سرویس تا زمان وصول بدهی وجود ندارد.

 مشترکین دائمی با شرایط غیرعادی (مانند تقسیط قبض، سیم کارت تست و اداری) و مشترکین دائمی با پیش شماره «۰۹۱۰» امکان استفاده از این سرویس را ندارند.

منبع: همراه اول 

1 نظر
  1. اهورا می‌گوید

    سلام . برخی افراد هر مبلغ که بخواهید برای تعداد زیادی افراد شارز همراه اول و ایرانسل خط به خط ارسال میکنند اینا چیکار میکنند با این قیمت بسیار پایین شارژ ارائه میکنند
    من خود از یکی همیشه ۵۰ هزار تومان میگیرم ۴۵ هزار تومان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.