راه پرداخت؛ پرمخاطب‌ترین رسانه فین‌تک ایران

برندگان جوایز جشنواره طلایی ایران کیش و بانک تجارت مشخص شدند

0

در آخرین مرحله قرعه کشی جشنواره طلایی ایران کیش و بانک تجارت در بازار بزرگ رضا، ضمن معرفی سعید حیدری برنده خودرو پژو ۲۰۶، پانزده کارت هدیه پنج میلیون ریالی به پذیرندگان این مجتمع تجاری و ۴۰ کارت هدیه یک میلیون ریالی به خریدارانی که در این مجتمع از دستگاه ایران کیش استفاده کرده‌اند اهدا شد. در این مرحله قرعه کشی مسئولین ارشد بانک تجارت و ایران کیش حضور داشتند.

به گزارش روابط عمومی ایران کیش، پیش از این امیر خیاطان برنده یک دستگاه پژو ۲۰۶ در سومین جشنواره طلایی مشترک بانک تجارت و شرکت کارت اعتباری ایران کیش در مجتمع تجاری الماس شرق استان خراسان رضوی شد.

جشنواره طلایی مشترک بانک تجارت و ایران کیش از ابتدای سال ۹۸ در مراکز تجاری استان‌های تهران، البرز، هرمزگان، آذربایجان شرقی، گیلان، خوزستان، خراسان رضوی کلید خورده است. در این دوره از جشنواره به قید قرعه برای خریدارانی که با کارت بانکی خود در طول زمان برگزاری جشنواره در مراکز تجاری منتخب این استان‌ها از طریق پذیرندگانی که دارای پایانه‌های فروش شرکت ایران کیش متصل به حساب‌های بانک تجارت هستند خرید می‌کردند، ده‌ها کارت هدیه ۱.۰۰۰.۰۰۰ ریالی و همچنین به پذیرندگان ده‌ها جایزه ۵.۰۰۰.۰۰۰ ریالی اهدا شد. جایزه ویژه این جشنواره اهدای خودرو پژو ۲۰۶ در مراکز تجاری این استان‌هاست که در چهارمین و آخرین مرحله به برندگان اهدا می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.