راه پرداخت؛ پرمخاطب‌ترین رسانه فین‌تک ایران

یازدهمین رویداد فیناپ با حمایت گروه بهسازان فردا برگزار می‌شود

0

یازدهمین رویداد فیناپ با محوریت بررسی روند توسعه فین‌تک ایران در طی سال‌های گذشته، پنجشنبه اول اسفند ۹۸ با حمایت گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا و با حضور جمعی از مدیران، متخصصان و کارشناسان حوزه‌های مالی، اصحاب رسانه و افراد متخصص و علاقه‌مند به حوزه فین‌تک برگزار می‌شود.


ببینید: یازدهمین رویداد فیناپ با محوریت «بررسی روند توسعه فین‌تک ایران» برگزار می‌شود


در فیناپ یازدهم پنل‌های تخصصی با محوریت بیان چالش‌های حوزه فین‌تک برگزار خواهد شد. پنل «رگولاتوری و فین‌تک» با حضور مدیران بانکی و فناوری کشور برگزار خواهد شد که در این پنل مهران محرمیان، معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی، مرتضی ترک‌تبریزی، معاون فناوری اطلاعات بانک ملت و رئیس هیأت‌مدیره گروه بهسازان فردا، نیما امیرشکاری، کارشناس بانکداری الکترونیک و فناوری‌های مالی و مهدی عبادی، دبیر انجمن فین‌تک حضور خواهند داشت.

بخش «جایزه نهال فین‌تک» بخش جدید رویداد فیناپ است که برای نخستین‌بار در صنعت فین‌تک ایران منتخب‌های این حوزه را معرفی و از آنها تقدیر خواهد کرد. این بخش که با همکاری کمیته‌ای علمی متشکل از مدیران و متخصصان حوزه فین‌تک درحال برگزاری است، نتایج نهایی آن روز اول اسفندماه و در بخش پایانی رویداد فیناپ اعلام خواهد شد.

همچنین در این بخش رأی‌گیری مردمی هم در وب‌سایت رویداد فیناپ فعال است و علاقه‌مندان می‌توانند به نامزدهای منتخب خود رأی داده و نتیجه آرای مردمی را مشاهده کنند.


ببینید: نظرسنجی اولین دوره جایزه نهال فین‌تک آغاز شد


گفتنی است تیم فیناپ بخشی از درآمد بلیت‌فروشی یازدهمین رویداد فیناپ را به مؤسسه خیریه «کودکان فرشته‌اند» اختصاص خواهد داد و تمام شرکت‌کننده‌ها با خرید بلیت می‌توانند در این کار مشارکت کنند.

 علاقه‌مندان جهت حضور در رویداد و اطلاع از جزئیات آن می‌توانند از طریق این لینک ثبت‌نام کنند. همچنین، آخرین اخبار و اطلاعات در وب‌سایت این رویداد و شبکه‌های اجتماعی آن با شناسه finupevent  قابل مشاهده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.