تلفن همراه

رشد حیرت انگیز درآمد فروشگاه اینترنتی گوگل (Google Play)

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

درآمدهای فروشگاه اینترنتی گوگل موسوم به گوگل پلی (Google Play) از رشد انفجارگونه برخوردار است. از اکتبر سال ۲۰۱۱ تا اکتبر امسال، فروش اپلیکیشن‌های گوگل پلی ۳۱۱ درصد رشد داشته است.

این در حالی است که در همین دوره زمانی، فروش رقیب اپلی گوگل پلی یعنی اپ استور (App Store) فقط ۹/۱۲ درصد رشد را شاهد بوده است. با وجود این رشد چشمگیر، گوگل پلی تا رسیدن به حد و اندازه اپ استور فاصله زیادی در پیش دارد.بنا به گزارش موسسه آماری App Annie، در اکتبر سال جاری درآمدهای اپل از فروش اپلیکیشن‌های اپ استور، چهار برابر درآمدهای گوگل پلی بوده است.مدیر موسسه App Annie با اشاره به فاصله‌ای که بین درآمدهای جهانی این دو فروشگاه مجازی وجود دارد، از کاهش این شکاف به طور مداوم خبر داد و اظهار کرد: ناشرین با استفاده از این فرصت می‌توانند در کشورهای مختلفی که گوگل پلی در آنجا فعالیت دارد، به سود قابل توجهی دست یابند.

منبع: ایتنا

 

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */