راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

امکان انتقال وجه اینترنتی به حساب‌های بانک مهر اقتصاد

امکان انتقال اینترنتی وجه از تمامی حساب‏های بانکی عضو شتاب به حساب‏های بانک مهر اقتصاد از درگاه بانک ملت فراهم شد.

به گزارش خبرگزاری برنا، محمد تقی نوروزی، مدیر کل شعب استان قزوین با بیان مطلب فوق اظهار داشت: ارایه خدمات بانکی با استفاده از ابزارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات و کارت‌های الکترونیکی به یکی از مهم‌ترین رویکردهای بانک و موسسات مالی و اعتباری تبدیل شده است.

وی ادامه داد: بانک مهر اقتصاد نیز حرکت پرشتابی را برای ارایه هر چه بهتر خدمات بانکداری الکترونیکی آغاز و اقدامات گسترده‌ای را نیز برای توسعه خدمات الکترونیک در راستای رفع نیاز‌های کنونی و آتی مشتریان انجام داده است.

مدیر کل بانک مهر اقتصاد استان قزوین افزود: در راستای ارایه خدمات نوین بانکی و به منظور ارج نهادن و پاسخگویی به نیاز مشتریان، تا قبل از تبدیل نهایی موسسه به بانک و پیوستن به شبکه شتاب انتقال اینترنتی وجه از حساب‏های بانکی عضو شتاب به حساب‏های بانک مهر اقتصاد از طریق وب سایت بانک امکان پذیر شد.

نوروزی گفت: این روش موجب افزایش امنیت در عملیات انتقال وجه، جلوگیری از اتلاف وقت مشتریان و کاهش ترافیک تراکنش‏های مالی شعب می‌شود که پس از طرح‏های پرداخت الکترونیکی اقساط از طریق ATM، اینترنت بانک، کارت‌های عضو شتاب و سایر خدمات بانکداری الکترونیک بانک مهر اقتصاد راه اندازی شده است.

منبع: برنا

3 نظرات
 1. صفی خون کرد می‌گوید

  باسلام اقساط وممون وچگونه پرداخت کنیم

 2. ناشناس می‌گوید

  رو به پیشرفت هست ولی چرا با کارت بانک مهر از هر پوسی نمیشود استفاده کرد از بانک بسیجیان انتظار بیشتر میرود

 3. عيسي می‌گوید

  سلام
  یکی از دوستام ساکن کشور مصر هست
  چجوری به حساب ایشون پول پرداخت کنم
  وبه پول نیاز دارد
  میشه از دست شما کمکی بیاد
  تا بحساب دوستم پول واریز کنم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.