راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

جوایز اولین دوره قرعه‌کشی دارندگان کارت‌خوان‌های بانک ملی اهدا شد

0

شرکت پرداخت الکترونیک سداد برای قدردانی از همراهی پذیرندگان خود، دور جدید قرعه‌کشی جوایز میلیونی را از ابتدای مهرماه ۱۳۹۸ آغاز کرده است. این شرکت، جوایز اولین دوره این قرعه‌کشی که در ۱۳ آبان ماه انجام شد را از طریق اداره امور شعب بانک ملی و دفاتر شعب استانی خود به برندگان اهدا کرد.

سداد در این قرعه‌کشی به صورت ماهیانه از تمام استان‌ها برنده دارد. «این پوز، پز دادن داره» شعار جشنواره جوایز سداد در سال ۹۸ است. دارندگان کارت‌خوان بانک ملی ایران می‌توانند مراسم قرعه‌کشی و آخرین اخبار جشنواره را در اینستاگرام شرکت سداد به آدرس sadad_co@ ببینند و اسامی برندگان قرعه‌کشی ماهانه به تفکیک استان‌ها در وبلاگ سداد در بخش «جشنواره‌ها» به آدرس sadadpsp.ir/blog در دسترس است.

پذیرندگانی که مایل به حضور در قرعه‌کشی جوایز هستند پس از کسب ۱۰۰ امتیاز در ماه می‌توانند از طریق مرکز تماس، اپلیکیشن پالس یا پیامکی که برایشان ارسال می‌شود، برای حضور در قرعه‌کشی جوایز اعلام تمایل کنند. در جشنواره امسال هر تراکنش بالای ۱۰ هزار تومان یک امتیاز و هر یک میلیون کارکرد دو امتیاز دارد.


ببینید: معرفی اپلیکیشن پالس شرکت پرداخت الکترونیک سداد / گزارش ویدئویی


 پذیرندگان سداد می‌توانند با ارسال عدد ۵ به ۲۰۰۰۴۴۴ لینک دانلود پالس را دریافت کنند و از خدمات آن در مدیریت کسب‌وکار خود بهره‌مند شوند.

عکس‌هایی از مراسم اهدا جوایز پرداخت الکترونیک سداد را در ادامه مشاهده می‌کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.