راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

آی‌فینک، اولین نوآوردگاه فین‌تک را برگزار می‌کند

0

آی‌فینک (مرکز نوآوری مالی خدمات انفورماتیک) اولین نوآوردگاه ویژه ایده‌پردازان و تیم‌های استارت‌آپی حوزه فین‌تک را طی روزهای ۲۷ الی ۲۹ آذر ماه سال جاری برگزار خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی آی‌فینک، در این رویداد سه روزه که با هدف جذب افراد علاقمند دارای ایده و تیم‌های مستعد و فعال حوزه فین‌تک در محل کارخانه نوآوری آزادی برگزار می‌شود، شرکت‌کنندگان تیم سازی می‌کنند و از کارگاه‌های تخصصی بهره می‌برند.

این تیم‌ها با کمک منتورها و اساتیدی که در این مدت همراه آنها هستند، ایده‌های خود را پرورش داده و در روز آخر و در مقابل داوران از طرح خود دفاع می‌کنند. شرکت در این رویداد مزایای مختلفی از قبیل شبکه سازی، یادگیری تجربی، بهره گیری از دانش و تخصص منتورها، آشنایی با زیرساخت‌های شرکت خدمات انفورماتیک و شبکه بانکی و امکان جذب تیم‌های مستعد حوزه فین‌تک را به همراه دارد.

سه تیم اول نوآوردگاه علاوه بر دریافت جایزه نقدی، امکان حضور در مرکز آی‌فینک و استفاده از خدمات آن را دارند.

از متخصصین حوزه‌های فنی و مالی، علاقمندان به حوزه فین‌تک و افراد و تیم‌هایی که در این خصوص ایده‌ای دارند، دعوت می‌شود که با شرکت در این رویداد، تیم و ایده خود را در برابر متخصصین این حوزه به چالش بکشند و از خدمات حضور در مرکز آی‌فینک استفاده کنند. اطلاعات بیشتر در این مورد در سایت این مرکز به آدرس www.ifinc.ir در دسترس است.

لازم به ذکر است شرکت خدمات انفورماتیک با سابقه ۲۶ سال فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات بانکی و مالی و به عنوان بزرگترین شرکت فعال این حوزه، با همکاری مجموعه هم‌آوا که دارای سابقه طولانی در اکوسیستم کارآفرینی و استارت‌آپی است، اقدام به تأسیس مرکز آی‌فینک کرده است.

این مرکز، استارت‌آپ‌های مرتبط را در بخش‌های متنوعی مانند فضای کاری، سرمایه اولیه، آموزش و منتورینگ، دسترسی به سرویس‌ها و زیرساخت‌هایی که در اختیار شرکت خدمات انفورماتیک است و قابلیت ارائه به استارت‌آپ‌ها را دارد، حمایت کرده و به آنها جهت دستیابی به محصول نهایی و ورود به بازار مناسب کمک می‌کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.