راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

اوراکل از طریق شبکه‌های اجتماعی نیرو جذب می‌کند

شرکت اوراکل با انتشار بيانيه‌اي اعلام کرد که قصد دارد 1700 کارمند جديد را در منطقه اروپا، خاورميانه و آفريقا (EMEA) استخدام کند. اين اقدام براي گسترش فعاليت‌هاي تجاري اوراکل در اين منطقه صورت مي‌گيرد. به گفته اوراکل، مشاغل تعريف شده براي 1700 کارمند جديد در سطوح مختلف، از مدير فروش تا مشاور و کارمند ساده را در بر مي‌گيرد.

مايکل تافت، مدير منابع انساني اوراکل در منطقه کشورهاي حوزه خليج فارس و عربستان سعودي در اين باره گفت: «اکنون زمان فوق‌العاده‌اي براي اوراکل است. استخدام 1700 همکار جديد به ما کمک مي‌کند تا بتوانيم تمام خطوط توليد خود در منطقه اروپا، خاورميانه و آفريقا را گسترش دهيم و بتوانيم به نياز بازار در حوزه سخت‌افزار و نرم‌افزار پاسخ گوييم. اين هدف براي جلب رضايت مشتريان ما بسيار اهميت دارد و مي‌تواند به رشد و پيشرفت ما كمك كند».

فرآيند جذب کارمندان جديد در شرکت اوراکل از طريق شبکه‌هاي اجتماعي و کانال‌هاي معمول براي استخدام نيروي کاري جديد در اين شرکت دنبال مي‌شود.

تافت همچنين توضيح داد: «از اينکه با بسياري از شرکت‌هاي بزرگ و نوآور در سراسر دنيا همکاري مي‌کنيم بسيار خرسنديم و در اين فرآيند نياز به همکاران جديد داريم تا بتوانيم به اهداف خود برسيم».

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.