انتخاب سردبیر کسب‌وکارها

فرهاد وکیلیان مدیرعامل سابین تجارت آریا شد / آیا صنعت پرداخت شاهد یک روند تازه است؟

هم‌زمان با مالکیت صد درصدی بانک ایران زمین در شرکت سابین تجارت آریا، فرهاد وکیلیان به عنوان مدیرعامل این شرکت انتخاب شد.

بانک ایران زمین که این روزها با تمرکزش روی مفهوم بانک دیجیتال در خبرها نامش بیشتر شنیده می‌شود ۱۸ تیرماه نیز مرکز نوآوری بانک ایران زمین را افتتاح کرد و حالا نیز صد درصد سهام شرکت سابین تجارت آریا که از شرکت‌های دارای مجوز پرداختیاری شاپرک است، را خریداری کرده است و حالا با انتخاب فرهاد وکیلیان از مدیران باسابقه و خوشنام صنعت پرداخت به‌عنوان مدیرعامل این شرکت، عزم این بانک برای رفتن به سمت بانک دیجیتال جدی به نظر می‌رسد.

فرهاد وکیلیان مدیرعامل سابین تجارت آریا

از ابتدای سال ۹۸، با حضور سید ابراهیم حسینی‌نژاد در شاپ، صادق فرامرزی در فرابوم، سعید احمدی پویا در دیجی‌پی و حالا فرهاد وکیلیان در سابین تجارت، به نظر می‌رسد شاهد آغاز روند مهاجرت مدیران باسابقه صنعت پرداخت به کسب‎وکارهای کوچک این صنعت هستیم؛ آیا باید در آینده نزدیک شاهد شکل‌گیری غول تازه در صنعت پرداخت باشیم؟ یا هم‌زمانی این مهاجرت‌ها اتفاقی است؟

درباره نویسنده

رسول قربانی

سردبیر سایت راه پرداخت؛
رسول قربانی دانش آموخته زبان و ادبیات انگلیسی است. اوفعالیت رسانه‌ای خود را به طور متمرکز در حوزه فناوری اطلاعات بانکی و پرداخت در سال 89 آغاز کرد و تاکنون در این حوزه متمرکز فعالیت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

۱ دیدگاه

/* ]]> */