راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

معاون فناوری اطلاعات بانک تجارت: ایران کیش جزو بازوهای بانک تجارت به ویژه در حوزه آی‌تی است

سید محمود احمدی، معاون فناوری اطلاعات و عضو هیات عامل بانک تجارت گفت: «اینکه ایران کیش در لبه تکنولوژی قرار دارد،‌ موضوع درستی است این شرکت می‌تواند شیوه‌های جدید را معرفی کند و به سمت قطعات و سیستم‌هایی گام بردارد که خدمات بیشتر و بهتری فارغ از کارت و دستگاه‌های پوز، ارائه دهیم. در این حوزه به شدت به ایران کیش امیدواریم.»

ایران کیش مجموعه‌ای چابک است که باید آن را جزو بازوهای بانک تجارت به ویژه در حوزه آی‌تی برشمریم. سید محمود احمدی، معاون فناوری اطلاعات و عضو هیات عامل بانک تجارت با بیان این مطلب، گفت: «ایران کیش یکی از قدیمی‌ترین و صاحب نام‌ترین شرکت‌های صنعت پرداخت در حوزه هلدینگ آی‌تی است و هم‌اکنون تمرکز ویژه‌ای روی ارائه شیوه‌های جدید خدمت دارد. اینکه ایران کیش در لبه تکنولوژی قرار دارد،‌ موضوع درستی است این شرکت می‌تواند شیوه‌های جدید را معرفی کند و به سمت قطعات و سیستم‌هایی گام بردارد که خدمات بیشتر و بهتری فارغ از کارت و دستگاه‌های پوز، ارائه دهیم. در این حوزه به شدت به ایران کیش امیدواریم.»

به گزارش روابط عمومی شرکت کارت اعتباری ایران کیش، معاون فناوری اطلاعات بانک تجارت درباره چالش ارز و اینکه این موضوع تا چه اندازه تأثیرگذار است اظهار کرد: «باید همسانی و همدستی در شبکه‌های بانکی به وجود بیاوریم. ما چالش ارز را چالش بزرگی نمی‌بینم، مشکل بزرگتر این است که هم اکنون، خدمات مجانی و بسیار ارزانی ارائه می‌شود که با هیچ جای دنیا قابل مقایسه نیست. شبکه بانکی باید به سمت و سویی برود تا بتواند برای خدماتی که ارائه می‌دهد کارمزد مورد قبولی بگیرد و این کارمزد را به نوعی به شرکت‌هایی که عامل اصلی ارائه این خدمت‌ها هستند توسعه و تحویل بدهد و این باعث می‌شود تا بتوانیم ارائه خدمت بیشتری داشته باشیم.»

احمدی گفت: «باید سرمایه‌گذاری جدیدی در خصوص آی‌تی انجام شود تا تکنولوژی‌ها و امکانات روز در این صنعت، هم از جهت سخت‌افزاری و هم نرم‌افزاری جایگزین شود.»

او درباره بخش آی‌تی بانک تجارت اظهار کرد: «مهم‌ترین کاری که هم اکنون در بانک تجارت در حال شکل گرفتن است، این است که به سمت‌وسوی یک core مشترک و متمرکز کردن تمام اطلاعات و سامانه‌های متعدد و متفاوت گام برداشتیم.»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.