راه پرداخت؛ پرمخاطب‌ترین رسانه فین‌تک ایران

معاون فناوری اطلاعات بانک تجارت: ایران کیش جزو بازوهای بانک تجارت به ویژه در حوزه آی‌تی است

سید محمود احمدی، معاون فناوری اطلاعات و عضو هیات عامل بانک تجارت گفت: «اینکه ایران کیش در لبه تکنولوژی قرار دارد،‌ موضوع درستی است این شرکت می‌تواند شیوه‌های جدید را معرفی کند و به سمت قطعات و سیستم‌هایی گام بردارد که خدمات بیشتر و بهتری فارغ از کارت و دستگاه‌های پوز، ارائه دهیم. در این حوزه به شدت به ایران کیش امیدواریم.»

0

ایران کیش مجموعه‌ای چابک است که باید آن را جزو بازوهای بانک تجارت به ویژه در حوزه آی‌تی برشمریم. سید محمود احمدی، معاون فناوری اطلاعات و عضو هیات عامل بانک تجارت با بیان این مطلب، گفت: «ایران کیش یکی از قدیمی‌ترین و صاحب نام‌ترین شرکت‌های صنعت پرداخت در حوزه هلدینگ آی‌تی است و هم‌اکنون تمرکز ویژه‌ای روی ارائه شیوه‌های جدید خدمت دارد. اینکه ایران کیش در لبه تکنولوژی قرار دارد،‌ موضوع درستی است این شرکت می‌تواند شیوه‌های جدید را معرفی کند و به سمت قطعات و سیستم‌هایی گام بردارد که خدمات بیشتر و بهتری فارغ از کارت و دستگاه‌های پوز، ارائه دهیم. در این حوزه به شدت به ایران کیش امیدواریم.»

به گزارش روابط عمومی شرکت کارت اعتباری ایران کیش، معاون فناوری اطلاعات بانک تجارت درباره چالش ارز و اینکه این موضوع تا چه اندازه تأثیرگذار است اظهار کرد: «باید همسانی و همدستی در شبکه‌های بانکی به وجود بیاوریم. ما چالش ارز را چالش بزرگی نمی‌بینم، مشکل بزرگتر این است که هم اکنون، خدمات مجانی و بسیار ارزانی ارائه می‌شود که با هیچ جای دنیا قابل مقایسه نیست. شبکه بانکی باید به سمت و سویی برود تا بتواند برای خدماتی که ارائه می‌دهد کارمزد مورد قبولی بگیرد و این کارمزد را به نوعی به شرکت‌هایی که عامل اصلی ارائه این خدمت‌ها هستند توسعه و تحویل بدهد و این باعث می‌شود تا بتوانیم ارائه خدمت بیشتری داشته باشیم.»

احمدی گفت: «باید سرمایه‌گذاری جدیدی در خصوص آی‌تی انجام شود تا تکنولوژی‌ها و امکانات روز در این صنعت، هم از جهت سخت‌افزاری و هم نرم‌افزاری جایگزین شود.»

او درباره بخش آی‌تی بانک تجارت اظهار کرد: «مهم‌ترین کاری که هم اکنون در بانک تجارت در حال شکل گرفتن است، این است که به سمت‌وسوی یک core مشترک و متمرکز کردن تمام اطلاعات و سامانه‌های متعدد و متفاوت گام برداشتیم.»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.