راه پرداخت؛ پرمخاطب‌ترین رسانه فین‌تک ایران

پارمیس با راهکار ۳۶۰ خود در نمایشگاه الکامپ حضور یافت

پارمیس با غیبتی یکی دوساله در نمایشگاه الکامپ، امسال در این نمایشگاه حضور یافت و محصولات جدید خود را معرفی کرد.

0

به گفته مدیرعامل این شرکت، مظاهر مرجانی، پارمیس امسال در بخش الکام‌ترندز که به تکنولوژی‌های نوظهور اختصاص داشت، حاضر شد.

.

ارائه راهکار پارمیس ۳۶۰

مرجانی محصولات جدید این شرکت را معرفی کرد و گفت: «محصول جدید این شرکت پارمیس ۳۶۰ نام دارد که یک نرم‌افزار مالی کلود بیس است و زیرسیستم‌های مختلفی مانند خرده‌فروشی مبتنی بر سخت‌افزارهای مختلف را ارائه داده است. در این ساختار کاربر می‌تواند از سیستم کلود ما استفاده کند و عملیات فروش خود را از طریق صندوق‌های مختلف مانند موبایل یا دستگاه کارت‌خوان اندرویدی بدون محدودیت پلتفرم مورد استفاده قرار دهد.»

او در ادامه گفت: «نرم‌افزار ۳۶۰ خود زیرسیستم‌های مختلفی دارد که در نمایشگاه امسال زیرسیستم جدیدی را عرضه کرده‌ایم که فروشگاه اینترنتی مبتنی بر پارمیس ۳۶۰ یکی از آنها است. از این پس کسانی که از پارمیس ۳۶۰ استفاده می‌کنند، می‌توانند با کمترین هزینه و فعالیت، فروشگاه اینترنتی خود را راه‌اندازی کنند. مزیت این فروشگاه این است که کاملاً با نرم افزار ۳۶۰ آن‌ها لینک است. این مورد مزیتی برای کسانی محسوب می‌شود که می‌خواهند فروش خود را از کانال‌های دیگر مانند فروشگاه اینترنتی نیز انجام دهند.

ببینید: مظاهر مرجانی از پارمیس می‌گوید / گزارش ویدئویی

از نظر مرجانی، پارمیس پکیج کاملی از ارائه محصولاتش را آماده کرده است. اینکه در پارمیس ۳۶۰ زیرساختی با زیرسیستم‌های متنوع در اختیار مشتری قرار می‌گیرد که می‌تواند نیازهای مختلف یک حسابدار، انباردار، خزانه‌دار و مسئول حقوق و دستمزد را برآورده کند. از سوی دیگر با داشتن نرم‌افزار پارمیس‌اسمارت می‌تواند امکان فروش مبتنی بر کانال‌های مختلف را در اختیار واحد بازرگانی قرار دهد، از سوی دیگر با وجود فروشگاه اینترنتی فضای جدیدی را برای فروش مشتریان فراهم می‌کند. همه این موارد باعث می‌شود تا پکیج کاملی در اختیار مشتری قرار گیرد تا بتواند با کمترین هزینه، عملکردی عالی را در فضای کسب‌وکاری خود ارائه دهد.

به گفته او قطعاً نمایشگاه الکامپ می‌تواند یک فضای تعاملی مشترک بین شرکای اقتصادی و بازدیدکنندگان به وجود آورد و حضور در آن می‌تواند به تبلور این پتانسیل کمک کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.