راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

مدیران ارشد گروه فن‌آوا از سایت تولید شرکت توسن‌ تکنو بازدید کردند

مدیرعامل و جمعی از مدیران ارشد گروه فن‌آوا چهارشنبه ۱۲ تیرماه از سایت تولید شرکت توسن تکنو در شهرک صنعتی کاسپین قزوین بازدید کردند.

در بازدید مدیران ارشد گروه فن‌آوا از سایت تولید شرکت توسن‌ تکنو، خط تولید کارتخوان Q80، بخش کنترل کیفیت قطعات پیش از تولید، بخش فنی و مهندسی، انبار محصولات تولیدی و ماشین‌های دریافت و پرداخت بانکی توس تکنو (دستگاه‌های ATMR) مورد بازدید قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسن تکنو، در ابتدای این بازدید محمد مظاهری، مدیرعامل شرکت توسن تکنو به بیان توضیحاتی در خصوص فرآیند پیچیده راه‌اندازی این سایت تولید پرداخت. در ادامه غزاله سادات طباطبائی، سرپرست فروش راهکارهای پرداخت این شرکت، فعالیت‌ها و راهکارهای بانکی و پرداخت تولیدشده توسط توسن تکنو را معرفی کرده و تجارب عملیاتی این شرکت را در پیاده‌سازی راهکارها برای بانک‌ها و شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پرداخت بزرگ و مطرح کشور مرور بیان کرد. معرفی محصولات جدید توسن تکنو در حوزه پرداخت و نیز راهکار جدید توسن تکنو در خصوص پرداخت بهای سوخت روی پمپ بخش دیگر این ارائه بود.

احد عرب، سرپرست تولید سخت‌افزار شرکت توسن تکنو در بخشی دیگر به بیان توضیحاتی در خصوص فرآیندهای تولید و کنترل کیفیت محصولات در این سایت پرداخت و ویژگی‌های کلیدی سایت تولید توسن تکنو را بیان کرد. او همچنین فعالیت‌های جدید واحد فنی و مهندسی توسن تکنو را به حضار معرفی کرد.

مدیران ارشد گروه فن‌آوا سپس با ورود به بخش کنترل کیفیت قطعات پیش از تولید، از نزدیک با روش‌های کنترل کیفیت و ارزیابی اجزاء و قطعات مورد استفاده در تولید کارتخوان‌های پرداخت و ماشین‌های دریافت و پرداخت وجه نقد آشنا شدند. همچنین بازدید از بخش فنی و مهندسی توسن تکنو که به تازگی در این سایت تولید مستقر شده بخش دیگری از این بازدید بود.

در ادامه خط تولید کارتخوان Q80 و همچنین ماشین‌های دریافت و پرداخت بانکی توسن تکنو یعنی دستگاه‌های ATMR مورد بازدید قرار گرفت. راهکار جامع ماشین دریافت و پرداخت بانکی یا ATMR توسن تکنو در حال حاضر بیش از ۹۰ درصد سهم بازار این محصول را در کل کشور در اختیار دارد. این محصول به صورت راهکاری جامع در بانک‌ها، فروشگاه‌های بزرگ، مراکز تجاری و … نصب و راه‌اندازی و موجب افزایش بهره‌وری بانک‌ها از طریق کاهش هزینه‌های پول‌رسانی و پول‌گذاری شده است.

همچنین در بخش دیگری از این بازدید، غزاله سادات طباطبائی به تشریح راهکار جدید و جامع ارائه‌شده این شرکت در حوزه پرداخت الکترونیک بهای سوخت روی پمپ برای مهمانان پرداخت. در این راهکار که طی یک همکاری مشترک بین توسن تکنو و شرکت ناب پرداز اکباتان ارائه شده است، امکان پرداخت الکترونیک بهای سوخت با استفاده از کارت‌های عضو شتاب روی پمپ به صورت مستقیم میسر شده است.

ضمن اینکه این راهکار دارای تأییدیه‌های لازم امنیتی در حوزه پرداخت الکترونیک و همین‌طور گواهینامه‌های مد نظر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران به لحاظ رعایت استانداردهای لازم در حوزه سوخت است. در ادامه این برنامه، انبار محصولات تولیدی این سایت مورد بازدید قرار گرفت.

گروه فن‌آوا یکی از هلدینگ‌های ICT فعال در کشور است و همکاری توسن تکنو با این گروه مشخصا با  فن‌آوا کارت که یکی از شرکت‌های فعال در حوزه پرداخت الکترونیک در کشور است رقم خورده است.

فیلم کوتاه از حاشیه این بازدید را از اینجا ببینید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.