انتخاب سردبیر بلاکچین (Blockchain) بیمه شرکت‌ها کسب‌وکارها

راه پرداخت با حمایت ققنوس منتشر کرد: فایل PDF گزارش ارنست اند یانگ با عنوان «فناوری بلاکچین بستری برای دیجیتال‌سازی / تاثیرات آن در صنعت بیمه»

شرکت خدمات حرفه‌ای بریتانیایی ارنست اند یانگ گزارشی در مورد تحولات صنعت بیمه و نقش فناوری بلاکچین در این فرایند را با عنوان «Blockchain technology as a platform for digitization» منتشر کرد. این گزارش با هدف کشف و شناسایی فرصت‌های طلایی و مزایای استفاده از فناوری بلاکچین در بهبود زیرساخت‌ها، فرایندها، خدمات و محصولات بیمه‌ای تهیه شده است. در ادامه مقدمه‌ای از این گزارش و فایل PDF آن را قرار دادیم تا در صورت تمایل بتوانید آن را دانلود و مطالعه کنید.

دانلود کنید: فایل PDF گزارش ارنست اند یانگ با عنوان «فناوری بلاکچین بستری برای دیجیتال‌سازی / تاثیرات آن در صنعت بیمه»

استفاده از دفاتر کل توزیع‌شده‌ای همچون بلاکچین با پیشرفت فناوری از محدوده خدمات مبتنی بر ارزهای رمزنگاری‌شده پافراتر گذاشته است و اکنون شاهد طراحی و راه‌اندازی پلتفرم‌های خارق‌العاده‌ای در صنایع دیگری غیر از صنعت خدمات مالی هستیم که می‌تواند تراکنش‌ها، تعاملات و در یک کلام سبک زندگی کاربران سراسر جهان را دستخوش تحول کند. به همین دلیل مجموعه راه پرداخت با حمایت کنسرسیوم ققنوس این گزارش را با عنوان «فناوری بلاکچین بستری برای دیجیتال‌سازی: تاثیرات آن در صنعت بیمه» را ترجمه و منتشر کرده است تا با بررسی پتانسیل‌ها و ویژگی‌های منحصربه‌فرد فناوری بلاکچین و فرصت‌های کلیدی که این فناوری ساختارشکن می‌تواند پیش روی سیستم‌های ارائه‌دهنده بیمه قرار دهد، به شرکت‌های بیمه‌ای در بازطراحی و بازسازی زیرساخت‌های خود کمک کند.

دانلود کنید: فایل PDF گزارش ارنست اند یانگ با عنوان «فناوری بلاکچین بستری برای دیجیتال‌سازی / تاثیرات آن در صنعت بیمه»

درباره نویسنده

محدثه دهباشی

محدثه ده‌باشی فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد رشته زبان فرانسه از دانشگاه تربیت مدرس تهران است. او از سال 93 با راه پرداخت همکاری می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */