راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

مدیر پروژه پات از امکان اعتبارسنجی بانکی در این اپلیکیشن می‌گوید / شارژ كيف پول كاربران پات در ازاي انجام تراكنش

نسخه جدید اپلیکیشن پات هفته گذشته در نشست خبری شرکت کارت اعتباری ایران‌کیش رونمایی شد. پرداخت عوارض آزادراهی، امکان پرداخت قبوض تله‌کیش برای ساکنان جزیره کیش، خرید بسته اینترنتی شاتل، طرح سمپاتی برای شارژ کیف پول کاربران و سنجش اعتبار بانکی از جمله خدماتی است که به نسخه جدید پات اضافه شده است.

ببینید: در اولین نشست خبری ایران کیش در سال ۹۸ از نسخه جدید پات رونمایی شد

شهره آقابابایی، مدیر پروژه پات در گفت‌وگو با راه پرداخت خدمت سنجش اعتبار بانکی این اپلیکیشن را تشریح کرد. به گفته آقابابایی استفاده از این امکان  تنها زمانی میسر است که كد ملي درخواست‌كننده گزارش با كد ملي ثبت‌شده براي صاحب سيم‌كارت يكي باشد.

او تصریح کرد: «کاربر می‌تواند امتیاز اعتباری خود را همراه با لیست وضعیت پرونده‌های اعتباری در اغلب بانک‌های کشور در یک گزارش واحد دریافت کند. در این گزارش شخص می‌تواند وضعیت اعتباری، امتیاز اعتباری، لیست بدهی‌ها، لیست اقساط قبلی، بدهی‌های موقت، موارد سررسیدشده، بدهی‌های معوق و همه موارد مرتبط با تسهیلات خود را در یک گزارش مشاهده کند.»

آقابابایی درباره پرداخت هزینه به‌منظور دریافت این گزارش گفت: «کاربر پس از مطالعه قوانین و مقررات مرتبط با این سرویس و تایید کارمزد بابت این گزارش، در صورت تمایل وارد درگاه پرداخت خواهد شد و پس از پرداخت کارمزد، گزارش به صورت پی‌دی‌اف در اختیار او قرار خواهد گرفت.»

مدیر پروژه پات در ادامه با اشاره به طرح سمپاتی گفت: «در این طرح، کاربران می‌توانند از طریق پات، کسب درآمد کنند. طرح سمپاتی، یک سیستم بازپرداخت پول (کش‌بک) است که امتیازدهی می‌کند و مشتریان بر اساس کارکرد می‌توانند در رتبه‌های مختلف قرار بگیرند. در این بخش امکانی برای کاربر فعال می‌شود و کیف پول او متناسب با میزان کارکردش شارژ می‌شود. اینجا کاربر حق انتخاب دارد، می‌تواند اعتبار خود را دریافت کند و یا وارد مرحله بعدی شود و شارژ مجدد بگیرد.»

او ادامه داد: «ما ماهانه هفت قرعه‌کشی 10 میلیون تومانی داریم. هر سه ماه هم یک جایزه 100 میلیون تومانی برای کاربران در نظر گرفته‌ایم که به قید قرعه به آنها پرداخت می‌شود.»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حامیان راه پرداخت