راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

امکان دریافت و شارژ کردن اینترنتی کارت‌ هدیه بانک ایران زمین فراهم شد

بانک ایران زمین در راستای ارائه خدمات نوین و پیاده‌سازی بانکداری دیجیتال برای مشتریان خود امکان سفارش هدیه کارت به‌صورت آنلاین و شارژ به مبلغ دلخواه را ایجاد کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین، هدیه کارت محصولی است که در هشتمین همایش بانکداری الکترونیک از طرف بانک ایران‌زمین رونمایی شد و مشتریان این امکان را داشتند که این کارت را از شعب بانک ایران زمین تهیه و خود اقدام به شارژ آن کنند.

بانک ایران زمین در همین راستا امکان تهیه این کارت به‌صورت اینترنتی را نیز برای مشتریان خود فراهم کرده است. مشتریان می‌توانند با مراجعه به این سایت کارت هدیه خود را سفارش و در محل مورد نظر تحویل بگیرند و سپس خود اقدام به شارژ آن کنند.

از قابلیت‌های دیگر این کارت‌ها تنوع، شارژ به مبلغ دلخواه در هر زمان و مکان، طرح‌های متنوع و پشتیبانی ۲۴ ساعت است. می‌توانید برای سفارش هدیه کارت ایران زمین از طریق سه روش خرید از شعبه، اینترنت، مراکز فروش اقدام کنید.

 

خرید از شعب بانک ایران زمین

شما می‌توانید با مراجعه به نزدیک‌ترین شعبه بانک ایران زمین مراجعه کرده و با انتخاب طرح مورد نظر خود از روی استند موجود هدیه کارت خود را سفارش دهید.

 

خرید از طریق اینترنت

همچنین شما می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت هدیه کارت در هر ساعت از شبانه‌روز از بین طرح‌های موجود یکی را انتخاب کرده یا حتی طرح دلخواه خود را سفارش دهید و پس از تأیید هویت توسط واردکردن کد ارسالی به گوشی همراه، مبلغ آن را به‌صورت اینترنتی پرداخت نمایید.

 

خرید از مراکز فروش

به‌زودی با راه‌اندازی مراکز فروش هدیه کارت قادر خواهید بود با مراجعه به هر یک از آن‌ها نسبت به خرید هدیه کارت اقدام نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.