شرکت‌ها موبایل کسب‌وکارها

۲۹ اردیبهشت‌ آخرین مهلت برای شرکت در طرح ارزیابی وزارت صنعت از شرکت‌های برتر نرم‌افزاری است

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

دفتر توسعه و کاربرد فناوری اطلاعات وزارت صنعت، معدن و تجارت از واحدهای نمونه تولیدکننده نرم‌افزار خواست تا با تکمیل فرم در طرح ارزیابی و تقدیر از شرکت‌های برتر نرم‌افزاری شرکت کنند. در این ارزیابی شاخص‌هایی چون فروش خالص و درآمد ناخالص پیمانکاری و ارائه خدمات، درآمد حاصل از فروش تولیدات و پشتیبانی نرم‌افزارها، تعداد نیروهای شاغل در زمینه تحقیق و توسعه و میزان تقریبی کل سرمایه‌گذاری شرکت در صنعت تولید نرم‌افزار اعم از مشهود و نامشهود از زمان تأسیس تاکنون، مدنظر قرار گرفته است.

به گزارش روابط عمومی نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، متقاضیان باید فرم ارزیابی پیوست را حداکثر تا پایان وقت اداری ۲۹ اردیبهشت‌ماه تکمیل و به همراه مستندات و با مهر شرکت و امضای مدیرعامل از طریق آدرس الکترونیکی sanatit@mimt.gov.ir به این دفتر ارسال کنند.

مراسم تقدیر از برترین‌ها در مراسم روز ملی صنعت و معدن در روز دهم تیرماه انجام خواهد شد. این مهلت قابل تمدید نخواهد بود. همچنین لازم است فرم مذکور هم به صورت اکسل و هم به صورت اسکن مهر و امضا شده ارسال شود.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */