راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

فناپ توسعه زیرساخت‌های نرم‌افزاری استان خراسان رضوی را بر عهده گرفت

تفاهم‌نامه همکاری فی‌مابین شرکت فناپ و استانداری خراسان رضوی در حوزه معین اقتصادیِ ایجاد و توسعه زیرساخت‌های نرم‌افزاری در این استان، روز سه‌شنبه دهم اردیبهشت به امضای شهاب جوانمردی، مدیرعامل فناپ و علیرضا رزم‌حسینی، استاندار خراسان رضوی رسید.

به گزارش روابط عمومی فناپ، به موجب این تفاهم‌نامه، شرکت فناپ در حداقل پنج حوزه اصلی، تامین‌کننده زیرساخت‌های نرم‌افزاری جهت توسعه در این استان خواهد بود.

ایجاد و توسعه زیرساخت‌های نرم‌افزاری در استان خراسان رضوی، ایجاد بستر نرم‌افراری شبکه کسب‌وکار و اشتغال در این استان، ایجاد بسترهای توسعه اشتغال پایدار، اشتغال‌زایی مستقیم متخصصین حوزه نرم‌افزار، تحقق دولت الکترونیک و در نهایت، راه‌اندازی پلتفرم ارائه خدمات فناورانه کسب‌وکاری استان، محورهای اصلی تفاهم‌نامه امضا شده فی‌مابین فناپ و استانداری خراسان رضوی را تشکیل می‌دهند.

تفاهم‌نامه معین‌های اقتصاد مقاومتی در حوزه هوشمندسازی از این جهت به امضا رسیده است که مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی، فعالیت خود را با قدرت بیشتری در این استان دنبال کند. هدف دیگر از این تفاهم‌نامه‌ها، دستیابی به حمایت همه‌جانبه شرکت‌های فعال در حوزه فناوری از مدل مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی عنوان شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.