خبر

نصرالله جهانگرد عضو شورای راهبری فاوای وزارت اقتصاد شد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

وزیر امور اقتصادی و دارایی طی احکام جداگانه‌ای دبیر و چهار عضو خبره شورای راهبری فناوری اطلاعات و ارتباطات این وزارتخانه را منصوب کرد.

به گزارش آی‌تی‌من، در احکام صادره از سوی فرهاد دژپسند برای علی عبدالهی (به‌عنوان دبیر)، جعفر حبیبی، بردیا صدر نوری، سید هادی سجادی و نصرالله جهانگرد آمده است: «نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی و بر اساس ماده ۵ آیین‌نامه شورای راهبری فناوری اطلاعات و ارتباطات این وزارت، به‌موجب این حکم، به‌عنوان دبیر/ عضو خبره شورای راهبری فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت امور اقتصادی و دارایی منصوب می‌شوید.»

در ادامه احکام آمده است: «امید است با اتکا به خداوند متعال و با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید و با همکاری سایر اعضای شورا، بهره‌گیری از تجارب علمی و عملی موجود در حوزه فاوا و در چارچوب اهداف و وظایف مندرج در آیین‌نامه، در انجام ماموریت محوله موفق و موید باشید.»

این دومین حکم انتصاب برای نصرالله جهانگرد است که خبر آن هفته گذشته منتشر شده است. قبل از آن نیز اعلام شده بود که با رأی اعضای شورای شهر تهران، رضا فرجی دانا و نصرالله جهانگرد به‌عنوان اعضای جدید سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران انتخاب شده‌اند.

جهانگرد هم‌اکنون معاون نوآوری و فناوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات است.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */