پی‌تک (PayTech)

چگونگی استعلام بدهی عوارض آزادراهی خودرو در سایت آنی رو

نوشته شده توسط مینا حاجی

فرآیند پرداخت عوارض آزادراهی در چهار آزادراه «تهران-ساوه»، «تهران-قم»، «کرج-قزوین» و «قزوین-زنجان» از ۲۸ اسفندماه ۱۳۹۷صرفاً به‌صورت الکترونیکی قابل پرداخت شده و پرداخت نقدی از این چهار آزادراه برداشته شده است. رانندگان برای پرداخت الکترونیکی عوارض این آزادراه‌ها می‌توانند از روش‌هایی ازجمله پرداخت موبایلی، پرداخت ایستگاهی، پرداخت بی‌واسطه و پرداخت اینترنتی استفاده کنند.

در مطلب «معرفی تمام راه‌های پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراه‌ها» به‌صورت کامل تمام راه‌های پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراه‌ها را توضیح دادیم. در این مطلب نیز نگاهی به چگونگی استعلام بدهی عوارض آزادراهی خودرو در سایت آنی رو خواهیم داشت.

ببینید: چگونگی استعلام بدهی عوارض آزادراهی خودرو در سایت nspay.ir

ببینید: پیگیری مشکلات پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراه‌ها / شماره پشتیبانی

 

استعلام بدهی عوارض آزادراهی خودرو در سایت آنی رو

۱. برای مشاهده بدهی عوارض آزادراهی خودرو خود و پرداخت آن، ابتدا باید به سایت آنی رو به آدرس itoll.ir مراجعه کنید.

۲. در وسط صفحه سایت آنی رو گزینه «استعلام عوارض» قرار دارد که باید روی آن کلیک کنید.

۳. سپس صفحه‌ای مانند زیر برایتان باز می‌شود که باید شماره پلاک خودرو خود را در آن وارد کنید و روی گزینه «استعلام» کلیک کنید.

۴. در ادامه عوارض معوقه خودرو شما نمایش داده می‌شود که برای پرداخت آن باید گزینه «پرداخت» را انتخاب کنید.

۵.  در این مرحله شما وارد درگاه پرداخت می‌شوید تا پرداخت خود را انجام دهید.

۶. بعد از واردکردن اطلاعات کارت خود و انتخاب گزینه «پرداخت»، وارد صفحه‌ای مانند زیر می‌شوید که برای تکمیل فرایند پرداختتان باید روی گزینه «تکمیل فرایند پرداخت» کلیک کنید.

۷. درنهایت پرداخت شما با موفقیت انجام می‌شود.

درصورتی‌که در هنگام پرداخت عوارض آزادراهی خود توسط سایت آنی رو، با مشکلی روبه‌رو شدید، می‌توانید با شماره ۶۳۴۶۸۵۳۱-۰۲۱ تماس بگیرید.

درباره نویسنده

مینا حاجی

مینا حاجی دانشجوی کارشناسی رشته زبان و ادبیات اسپانیایی است و همچنین به زبان انگلیسی مسلط است. او در حال حاضر به عنوان مترجم و نویسنده در راه پرداخت فعالیت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

۱۴ دیدگاه

 • در خصوص نحوه محاسبه عوارضی حتما و حتما اطلاعات عبور و تاریخ آن به مردم نمایش داده شود این اصلا قابل قبول نیست که فقط اعلم بشه ۲۰۰۰۰ ریال یا ۵۰۰۰۰ ریال … ترخدا اگر می خواهید درست کنید چشم رو کور نکنید من فقط یک بار از عوارضی رد شدم اومده ۲۰۰۰۰ ریال واقعا مسخره شده …

 • تکلیف کسانی که برچسب الکترونیکی داشتن چی میشه.من نزدیک ۵۰ هزار تومان شارژ دارم اما الان شماره ماشینم رو استعلام کردم بدهی اعلام میکنه!!!!!

 • وقتی میخوام پلاک خودرو را وارد کنم ، میخوام حرف دال را انتخاب کنم ولی هرچی میزنم همون الف که هست هیچ تغییری نمیکنه .
  دلیلشو کسی میدونه چیه؟

 • خیلی از مردم گوشی هوشمند یا دسترسی به اینترنت ندارن و یا حتی سواد این کارو ندارن.مخصوصا در مناطق دور افتاده و کم برخوردار.قرار نیست هر طرحی در کشورهای پیشرفته اجرا شد در ایران هم بشه.اول باید زیرساخت فنی و اجتماعی داشته باشه . با زور هم نمیشه چون آخرش ویرانی و خسارت به بار میاره.مهمترین چیز در صنعت حمل و نقل ما کیفیت خودروها و جاده ها است بعد از اون شیوه دریافت عوارض .

 • بنده بدون اینکه از عوارضی تهران ساوه رد شوم از جاده احمد آباد وارد اتوبان شدم و در رباط کریم نیز خارج شدم . جریمه عدم پرداخت عوارضی برای من مبلغ ۸۵۰۰۰ تومان ثبت شده است . عوارضی در صورت عبور از عوارضی بایستی پرداخت شود یا نه و اگر پردا خت آن خارج از عبور از عوارضی میباشد چرا این مبلغ ، آیا این دست بردن به جیب مردم نیست ،این مبلغ را بایستی پرداخت کنم یا منتظر اصلاح آن باشم …در صورتی که پرداخت عوارضی تهران ساوه شاید ۱۰۰۰تومان باشد

 • سلام
  فقط مبلغ بدهی را اعلام میکنید
  در صورتیکه نیازه مبلغ بدهی بابت کدام مسیر و عوارضی در چه تاریخی بایستی اعلام شود
  و در صورت اشتباه بودن مبلغ چه کار بایستی بکنیم را مشخص نمایید
  با تشکر

 • باسلام . من برچسب عوارضی برروی خودروم نصب و شارژ میباشد . استعلام عوارضی میگیرم بدهی نشان میدهد .خواهشمنداست راهنمایی فرمایید. باشکر

 • تنها کاری که انجام داده اید برای کسانی که از شهرک های حاشیه تهران از اتوبان قم تهران رفت و آمد می کنند دوبله پول دریافت می کنید

 • اگه از مردم نظرسنجی بشه شاید فقط ۱ درصد از این سیستم راضی باشن الباقی شاکی هستن به دلایل مختلف.به زور هم نمیشه چیزی به مردم تحمیل کرد. اولین کسی که ضرر میکنه خود دولته

/* ]]> */