راه پرداخت؛ پرمخاطب‌ترین رسانه فین‌تک ایران

نمایشگاه بین‌المللی کار ایران دوم تا پنجم اردیبهشت ۹۸ برگزار می‌شود

0

دومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کار ایران (Iran Jobex) از تاریخ ۲ تا ۵ اردیبهشت ماه ۹۸ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

نمایشگاه بین‌المللی ایران جابکس یکی از بزرگترین رویدادهای کاریابی و منابع انسانی در ایران است که توسط مرکز کار ایران برگزار می‌شود. ارائه فرصت‌های استخدامی، تثبیت و ارتقای برند کارفرمایی، مدیریت فضای رقابت در بخش منابع انسانی، ملاقات با برندهای بزرگ داخلی و بین‌المللی و برگزاری جلسات B2B در حوزه‌های مختلف از اصلی‌ترین مشخصه‌های ایران جابکس است.

 

شانس بازدید از شرکت‌های اروپایی

براساس اعلام دبیرخانه دومین نمایشگاه بین‌المللی کار ایران جابکس، مدیران ارشد غرفه‌ها و شرکت‌های حاضر در دومین نمایشگاه ایران جابکس می‌توانند به صورت رایگان در تور ۱۰ روزه بازدید از شرکت‌های بزرگ آلمانی نظیر BMW، Bavaria، T-Mobile، Siemence و … شرکت کنند. کلیه مراحل انتخاب توسط بازدیدکنندگان انجام می‌گیرد و مرکز کار ایران کلیه هماهنگی‌های لازم برای دریافت ویزا، اقامت، برگزاری کارگاه‌های تخصصی در آلمان، بازدید از صنایع و… را برای مدیران شرکت‌کننده در این تور تخصصی به صورت رایگان و با حمایت حامیان نمایشگاه ایران جابکس به انجام می‌رساند.

 

تسهیلات حضور استارت‌آپ‌ها

رئیس مرکز کار ایران و دبیر دومین نمایشگاه بین‌المللی کار ایران جابکس، سعید سمیعی با برشمردن مزایای حضور کسب‌وکارهای نوپا در نمایشگاه بین‌المللی کار ایران، از ارائه بسته خدمات ویژه استارت‌آپ‌ها خبر داد و گفت: «در ایران جابکس علاوه بر اختصاص کانترهای ویژه به استارت‌آپ‌ها، حمایت رسانه‌ای، بازدید مقامات، ایجاد فضای مناسب برای شبکه و تیم‌سازی استارت‌آپ‌ها، ارائه فرصت برای معرفی استارت‌آپ در قالب کارگاه‌ها و حضور مدیران استارت‌آپ‌ها به عنوان سخنران در پنل‌های تخصصی از مهم‌ترین خدمات ویژه به استارت‌آپ‌های حاضر در ایران جابکس است.»

با حضور در دومین نمایشگاه بین‌المللی کار ایران جابکس، فرصت ارائه فرصت‌های شغلی، ارتقای برند کارفرمایی، ملاقات با کارجویان و کارفرمایان برتر، شرکت رایگان در کارگاه‌های آموزشی تخصصی، بازدید از شرکت‌های برتر اروپایی، کانادایی و آسیایی فراهم است. دبیر بخش استارت‌آپ‌ها در دومین نمایشگاه بین‌المللی کار ایران جابکس را آرش سروری، برنامه‌ساز فناورانه و مجری رویدادهای استارت‌آپی بر عهده دارد.

ایران جابکس همه ساله با حضور برندهای مشهور و سازمان‌های داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت ایران جابکس مراجعه کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.