شرکت‌ها کسب‌وکارها

نشت اطلاعات شرکت به‌پرداخت ملت توسط شاپرک در حال بررسی است

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

روز گذشته بود که اطلاعات ۷۰۰ پذیرنده شرکت به‌پرداخت ملت در یک ایمیل اشتباه منتشر شد. درحالی که هنوز موضع رسمی این شرکت در این باره اعلام نشده، شاپرک در گزارشی اعلام کرد در حال بررسی ابعاد مختلف این موضوع است و گزارش کاملی در این زمینه تهیه و به بانک مرکزی ارائه خواهد شد.

ببینید: یک ایمیل اشتباه در به‌پرداخت ملت، اطلاعات ۷۰۰ پذیرنده را منتشر کرد

به گزارش روابط عمومی شاپرک، به فاصله کوتاهی پس از بروز ناهماهنگی در شرکت به‌پرداخت ملت که منجر به انتشار برخی اطلاعات مرتبط با پذیرندگان این شرکت شد، تیم‌های نظارت و امنیت شاپرک در محل شرکت به‌پرداخت ملت حاضر شدند و به بررسی ابعاد مختلف اتفاق، علل و پیامدهای آن پرداختند.

در همین حال طبق الزامات شاپرک، شرکت به‌پرداخت ملت نیز باید گزارش کاملی درباره این اتفاق طی ۲۴ ساعت تهیه و به شاپرک ارسال کند.

از آنجایی که کار بررسی این اتفاق از سوی کارشناسان شاپرک تقریباً به اتمام رسیده است به محض دریافت گزارش شرکت به‌پرداخت ملت و بررسی آن، گزارش نهایی از سوی شاپرک برای بانک‌مرکزی ارسال خواهد شد.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

۱ دیدگاه

/* ]]> */