راه پرداخت؛ پرمخاطب‌ترین رسانه فین‌تک ایران

استارت‌آپ زودشور با طرح لبخند لباس‌های اضافه کاربران را به نیازمندان می‌رساند

0

زودشور امسال برای دومین بار «طرح لبخند» را اجرا می‌کند. اگر لباس‌های سالمی دارید که نمی‌پوشید اما می‌تواند کمکی برای دیگران باشد با «زودشور» تماس بگیرید و با آنها هماهنگ کنید تا در زمانی مناسب آنها را از شما تحویل بگیرند. این خشک‌شویی آنلاین لباس‌های بدون استفاده را از کاربران و شهروندان تهرانی جمع‌آوری می‌کند و بعد از شستشو به دست افراد نیازمند می‌رساند.

به گزارش دیجیاتو، محمد رهی بنیان‌گذار زودشور گفت: «این طرح از هفته گذشته آغاز شده و تا ۲۵ اسفندماه نیز ادامه خواهد داشت. به گفته او تاکنون استقبال خوبی به عمل آمده و مهم‌ترین دلیل آن هم حمایت رسانه‌ها و سایر استارت‌آپ‌ها در این موضوع بوده است.»

او ادامه داد: «سال گذشته هم این طرح را با همکاری کاربران خود اجرا کردیم اما امسال پس از آنکه متوجه شدیم اتحادیه کسب‌وکارهای اینترنتی به حوزه مسئولیت‌های اجتماعی وارد شده است و قصد دارد مدرسه‌ای بسازد؛ ما هم طرح خود را به اتحادیه و «رضا الفت‌نسب»، سخنگوی اتحادیه اعلام کردیم. اتحادیه بسیار استقبال کرد و پیشنهاد داد تا این موضوع را با سایر استارت‌آپ‌ها در میان بگذاریم تا هر کدام به نحوی از آن حمایت کنند و همین اتفاق هم افتاد.»

او افزود: «تا امروز استقبال مردم بسیار خوب بوده و قطعاً لباس‌های بیشتری به دست ما خواهد رسید. درنهایت این لباس‌ها خشک‌شویی شده و با همکاری «موسسه نیکوکاری مهرآفرین» به دست نیازمندان خواهد رسید.»

به گفته رهی این طرح مورد حمایت معاونت علمی ریاست جمهوری هم قرار گرفته است. او باور دارد که این اقدامات موجب می‌شود تا افکار مخالفان استارت‌آپ‌ها که آنها را نمونه‌هایی از کسب‌وکار غربی می‌دانستند و با فعالیت آنها مخالف بودند، تغییر کند.

کاربران زودشور می‌توانند هنگام درخواست خدمات، لباس‌ها را تحویل دهند و همچنین کسانی که از کاربران زودشور نیستند، می‌توانند برای هماهنگی با شماره ۲۲۹۶۳۱۰۰ تماس گرفته تا لباس‌ها به صورت رایگان از آنها تحویل گرفته شود. این طرح تنها محدود و لباس نیست بلکه سایر پوشیدنی‌های قابل شستشو مانند کیف و کفش نیز قابل اهدا هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.