راه پرداخت؛ پرمخاطب‌ترین رسانه فین‌تک ایران

بیمه نوین برای دومین سال متوالی جایزه ملی مدیریت مالی را کسب کرد

0

بیمه نوین برای دومین سال متوالی جایزه ملی مدیریت مالی را کسب کرد. همزمان با دوازدهمین کنفرانس حسابداران و مدیران مالی و نهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران، شرکت بیمه نوین موفق به دریافت لوح تقدیر سه ستاره شد.

به گزارش روابط عمومی بانک اقتصاد نوین، شرکت بیمه نوین در دومین حضور خود در این جایزه ملی، با ارتقای سیستم‌های عملکرد مالی و ارائه گزارش‌های شفاف خود، لوح تقدیرنامه سه ستاره را کسب کرد.

برگزاری جایزه ملی مدیریت مالی ایران از سال ۱۳۸۹ بسترساز بهبود و ارتقا سطح مدیریت مالی و اقتصادی در شرکت‌ها و سازمان‌های شرکت‌کننده شده است و شرکت‌کنندگان در این رویداد، در هر دوره با ارائه اظهارنامه‌های مالی به جایزه ملی مدیریت مالی ایران، فرآیندها و نظام‌های مالی خود را در معرض ارزیابی قرار می‌دهند.

هدف برگزارکنندگان این دوره‌ها، حمایت مدیریت مالی حرفه‌ای در مسیر دستیابی به جایگاه واقعی در شرکت‌ها و سازمان‌ها، تشویق و ترغیب شرکت‌ها برای انجام خودارزیابی و شناخت نقاط قوت و ضعف و زمینه‌های بهبود، تعریف راهبردی از مدیریت مالی و اقتصادی سازمان در جهت دستیابی به اهداف استراتژیک، معرفی و فراهم نمودن امکان تبادل تجربیات موفق مدیران مالی است.

گفتنی است نهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران، با حضور حدود ۱۰۰ موسسه اقتصادی، خدماتی و صنعتی روز دوشنبه ۶ اسفندماه در سالن اجلاس سران برگزار شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.