خبر پی‌تک (PayTech)

شهروندان تهرانی، با هدف حفظ محیط زیست، قبض عوارض شهرداری را الکترونیکی پرداخت کنند

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

شهروندان تهرانی می‌توانند با ارسال شماره شناسایی ملک به شماره ۱۳۷۰۰۰۰۰۷۰ از آخرین وضعیت بدهی خود مطلع شده و با پرداخت به‌موقع عوارض از ۱۰ درصد تخفیف خوش‌حسابی بهره‌مند شوند.

به گزارش ایلنا، شهروندان تهرانی می‌توانند با هدف حفظ محیط زیست و عدم انتشار قبوض کاغذی، شماره شناسایی ملک خود را که در بالای قبوض عوارض نوسازی، کسب‌وپیشه و بهای خدمات مدیریت پسماند درج شده‌است به شماره ۱۳۷۰۰۰۰۰۷۰ پیامک کنند تا از آخرین وضعیت بدهی ملک مورد نظر اطلاع پیدا کنند و با پرداخت به‌موقع عوارض خود از ۱۰ درصد تخفیف خوش‌حسابی بهره‌مند شوند.

همچنین امکان پرداخت الکترونیکی عوارض شهرداری تهران، از طریق سایت مربوطه نیز وجود دارد.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

۱ دیدگاه

  • با سلام واحترام من مایلم از طریق اینتر نت عوارض نوسازی و غیره ….را پرداخت کنم ولی متاسفانه فقط کار بانک رفاه را دارم .چگونه میتوان از این کارت واینترنت رفاه عوارض را پرداخت نمود .لطفا برای من اطلاعات کافی ارسال نمایید.

/* ]]> */