راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

۷۲۴، در جشنواره وب و موبایل به عنوان بهترین اپلیکیشن موبایلی کشور انتخاب شد

در یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران، اپلیکیشن ۷۲۴ عنوان بهترین اپلیکیشن موبایل را در میان بیش از ۶۰۰۰ اپلیکیشن شرکت‌کننده در این رویداد کسب کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سامان (سپ)، در یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران که ۲۵ و ۲۶ دی‌ماه در سالن همایش‌های پژوهشگاه نیرو برگزار شد، تندیس بهترین اپلیکیشن موبایلی، توسط سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور به شرکت پرداخت الکترونیک سامان بابت توسعه و انتشار اپلیکیشن ۷۲۴ اهدا شد.

۷۲۴ در حال حاضر با بیش از ۴ میلیون کاربر، یکی از پرتراکنش‌ترین اپلیکیشن‌های پرداختی کشور است که خدمات متنوعی همچون خرید شارژ و بسته اینترنت، پرداخت انواع قبوض خدماتی و جریمه راهنمایی و رانندگی، کارت به کارت، خرید بیمه و… را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

همچنین در اختتامیه این جشنواره، شبکه پرداخت پی (Pay.ir) از استارت‌آپ‌های موردحمایت و همکار با سپ، عنوان بهترین وب‌سایت در بخش خدمات مالی، بانکی، بیمه آنلاین و پرداخت از دیدگاه داوران را کسب کرد.

جشنواره وب و موبایل ایران، به‌عنوان بزرگ‌ترین عرصه رقابت میان وب‌سایت‌ها و نرم‌افزارهای موبایل در گروه‌های مختلف شناخته می‌شود و از ابتدای زمان تأسیس توانسته است نقش مهمی در رشد کیفیت و جایگاه حوزه وب و موبایل ایران داشته باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.