راه پرداخت؛ پرمخاطب‌ترین رسانه فین‌تک ایران

آزمون استخدامی سراسری بانک ملت برگزار شد

1

آزمون استخدامی بانک ملت، صبح روز پنج‌شنبه ۱۸ بهمن، در ۳۰ استان کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، آزمون استخدامی این بانک از ساعت ۹ صبح در تهران و در ۵ حوزه دانشگاه امیرکبیر، دانشکده الهیات و تربیت بدنی دانشگاه تهران، دانشگاه علم و صنعت و دبیرستان البرز و هم‌زمان در ۳۰ استان کشور به‌صورت سراسری برگزار شد.

بر اساس این گزارش، نیروی انسانی جدید این بانک از میان متقاضیان مرد و زن دارای مدارک تحصیلی دیپلم، لیسانس و فوق‌لیسانس برای رده‌های شغلی متصدی حفاظت، بانکدار، متصدی امور اداری بخش حقوقی و متصدی امور اداری بخشIT برگزیده خواهند شد.

همچنین مراحل ثبت‌نام و دریافت کارت آزمون به‌صورت اینترنتی انجام شده است و اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان هم به‌صورت اینترنتی و مکانیزه انجام خواهد شد و واجدان شرایط پس از موفقیت در آزمون کتبی، مصاحبه‌های استخدامی و روان‌شناختی، تست آمادگی جسمانی (صرفا جهت رده‌های شغلی متصدی حفاظت)، گزینش و معاینات پزشکی و مطابق نیاز تعیین‌شده، به استخدام بانک ملت درخواهند آمد.

شرکت‌کنندگان در آزمون استخدامی بانک ملت برای کسب اطلاع از نتایج می‌توانند به سایت اینترنتی این بانک مراجعه کنند.

1 نظر
  1. مرضیه جلالی می‌گوید

    با درود بر دست اندرکاران سایت راه پرداخت، امید است برگزاری آزمون های استخدام در بانکها، با هدف تزریق ایده های جدید و تغییرات آهسته در فرهنگ سازمانی سفت و سخت این سازمانهای غول پیکر باشد.
    قطعاً کارکنان این سازمان ها آنقدر در فرهنگ سازمانی ذوب شده اند، دگر اندیشی در این سازمان ها به یک آرزو مبدل شده است. چنانچه این سازمان ها با هدف موارد موصوف اقدام به اجرای چنین آزمون هایی نموده اند، بسیار زیبنده بوده که افرادی با رویکردی کاملاً غیربانکی یا عاری از پیشینه بانکی خانوادگی، وارد سازمان ها شوند که دارای ایده های نابی شخصی باشند و اندیشه های ایشان منتج از فرهنگ های گذشته سازمان نباشد. البته این سازمان ها در تمامی ادوار وام دار تجربیات بزرگان این حوزه بوده است، لکن با ارائه تعاریف جدیدی چون بانکداری دیجیتال یا ظهور بلاکچین در خدمات مالی، تازه نفسانی با فکرهای باز و بدون تاثیر از فرهنگ گذشته این سازمان ها، نیاز است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.