تکنولوژی‌ها و روندها رویدادها

سومین رویداد سوار ابرها، با موضوع کاربردهای راهکارهای ابری در کسب‌وکارها، ۵ اسفند برگزار می‌شود

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

آروان، عرضه‌کننده‌ زیرساخت یکپارچه‌ ابری، به دنبال آن است تا در رویداد سوار ابرهای امسال، به آن دسته از دغدغه‌های کسب‌وکاری که راهکارهای ابری به آنها پاسخ می‌دهند، بپردازد.

آروان، سومین رویداد سوار ابرها را ۵ اسفند ۹۷ در تالار وحدت تهران برگزار می‌کند. سوار ابرها، رویدادی فناورانه است. سومین رویداد سوار ابرها، به دغدغه‌های کسب‌وکاری که راهکارهای ابری به آن پاسخ می‌دهند می‌پردازد. همچنین در این رویداد، جدیدترین دانسته‌ها و دستاوردهای آروان در زمینه‌های شبکه‌ توزیع محتوا (CDN)، امنیت ابری، CDN بانکی، رایانش ابری، فضای ابری، PaaS، پلتفرم ویدیو، پخش زنده و تبلیغات ویدیو با مخاطبان به اشتراک گذاشته می‌شود.

پذیرش این رویداد از ساعت ۱۴:۳۰ آغاز می‌شود و در ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۸ با سخنرانی‌های فنی و تبادل دانسته‌های زیرساخت فرهنگی در مسیر رشد کسب‌وکارها ادامه می‌یابد.

حضور در این رویداد رایگان است. برای کسب اطلاعات بیشتر و حضور در این رویداد، به این لینک مراجعه کنید.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */