بانک‌تک (BankTech) شرکت‌ها پی‌تک (PayTech) کسب‌وکارها

صورت‌های مالی سال ۹۷ شرکت شاپرک در مجمع سالانه تصویب شد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

جلسه مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارت (شاپرک) مربوط به سال مالی ۹۷ عصر روز شنبه ۱۶ بهمن‌ماه سال جاری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شاپرک، در این جلسه که با حضور نمایندگان قانونی ۹۵ درصد سهامداران و اعضای هیات‌مدیره شرکت شاپرک برگزار شد، صورت‌های مالی شرکت مربوط به سال مالی منتهی به ۳۰ آذرماه سال ۹۷ بررسی و تایید شد.

در ابتدای جلسه، مهندس محسن قادری، مدیرعامل شرکت شاپرک، به تشریح اقدامات انجام‌شده و برنامه‌های آتی شرکت پرداخت و گزارشی از وضعیت تعداد و سهم تراکنش‌های کارتی در کشور ارائه کرد.

در ادامه جلسه، سوالات سهامداران در حوزه‌های مختلف مطرح شد که مدیرعامل شرکت به آنها پاسخ داد. در پایان جلسه نیز سهامداران ضمن تصویب صورت‌های مالی شرکت با سایر پیشنهادهای هیات‌مدیره موافقت کردند.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */