راه پرداخت؛ پرمخاطب‌ترین رسانه فین‌تک ایران

حسابداری شخصی، سرویس قبوض پیامکی و دو خدمت دیگر بانک سینا رونمایی شد

0

در مراسمی با حضور مدیران بانک سینا، از ۴ خدمت جدید همراه این بانک از جمله حسابداری شخصی، سرویس قبوض پیامکی رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی بانک سینا، در مراسمی با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، معاونین، مدیران، روسای ادارات و کارکنان بانک سینا از ۴ خدمت جدید همراه بانک سینا رونمایی شد.

مهندس محمدرضا پیشرو مدیرعامل بانک سینا در این مراسم با بیان آنکه امروزه ایجاد مزیت رقابتی از سوی بانک‌ها یک ضرورت است، گفت: «ما در صنعت بانکداری به معماری چابک و سریع احتیاج داریم تا پاسخگوی نیازها باشیم و برای باقی ماندن در عرصه رقابت هم باید زیرساخت‌های جدیدتری را پیاده‌سازی کنیم.»

او افزود: «بانک سینا به عنوان بانکی مشتری‌مدار، همواره به این مهم توجه داشته و سعی کرده با خلق ایده‌ها و فناوری‌های نوین و ارائه خدمات به‌روز، همواره در مسیر جلب نظر و تامین سلایق مختلف مشتریان گام بردارد. به همین منظور در کمتر از چند ماه از به‌روزرسانی همراه بانک سینا، شاهد بهره‌برداری از خدمات جدیدتری در این سامانه هستیم که استفاده از آن می‌تواند کمک موثری در انجام بهینه و مطلوب خدمات بانکی هموطنان باشد.»

در ادامه مراسم از ۴ خدمت حسابداری شخصی، خرید شارژ با تکانک، سرویس قبوض پیامکی و سرویس پرداخت قبض شتابی رونمایی شد. با سرویس حسابداری شخصی، امکان دسته‌بندی هزینه‌ها و درآمدها طبق سلیقه کاربر فراهم شده و با سرویس خرید شارژ با تکانک با تکان دادن گوشی در هر بخش از همراه بانک می‌توان به‌آسانی شارژ خرید.

با استفاده از سرویس قبوض پیامکی، قبض‌های تلفن، برق، گاز، آب و مانند آن که به صورت پیامک ارسال می‌شود، به صورت اتوماتیک به صفحه پرداخت قبض انتقال می‌یابد و بدون نیاز به ورود اطلاعات اضافی توسط مشتری قابل پرداخت خواهد بود.

با خدمت پرداخت قبض شتابی هم پس از اضافه کردن کارت شتابی به لیست کارت‌ها به صورت دستی، امکان انتخاب کارت‌های شتابی در منوی پرداخت قبض به‌عنوان مبدا پرداخت وجود دارد. این قابلیت برای کاربران مهمان (کاربرانی که نام کاربری و رمز عبور از شعبه دریافت نکرده و با استفاده از شماره موبایل خود وارد موبایل بانک شده‌اند) نیز وجود دارد.

پیش‌تر نیز ۵ خدمت پی‌بوم، پیامد، نقشه شعب و خودپردازها، سام (سامانه انتقال وجه مشتریان حقوقی) و انتقال وجه دوجانبه در نرم‌افزار همراه بانک سینا به بهره‌برداری رسیده بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.