بیمه رویدادها

بیمه معلم، در رتبه‌بندی IMI-100 در میان ۱۰۰ شرکت برتر قرار گرفت

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

بیمه معلم، در رتبه‌بندی IMI-100 به لحاظ شاخص سودآوری، بهره‌وری و فروش با ۱۹ پله ارتقا در میان ۱۰۰ شرکت برتر قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی بیمه معلم، در همایش رتبه بندی ۱۰۰شرکت برتر ایران، که روز دوشنبه ۸ بهمن‌ماه با حضور جمع کثیری از مسئولین کشوری و مدیران ارگان‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی کشور در سالن همایش‌های بین‌المللی صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، بیمه معلم، به لحاظ شاخص سودآوری، بهره‌وری و فروش با ارتقا نسبت به سال ۹۵ و بر اساس اطلاعات مالی سال ۹۶ با ۱۹ پله صعود در جمع ۱۰۰ شرکت برتر قرار گرفت.

سازمان مدیریت صنعتی از سال ۱۳۷۷ همه‌ساله رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران را با هدف فراهم کردن آمار و اطلاعات شفاف و مفید در مورد بنگاه‌های اقتصادی کشور و ترسیم فضای روشن‌تری از کسب‌وکار اقتصادی کشور ارائه می‌دهد تا مدیران بنگاه‌های اقتصادی، سیاست‌گذاران و پژوهشگران، شناخت و درک دقیق‌تری از مقیاس، ساختار مالی و اقتصادی صنایع و بنگاه‌های اقتصادی بزرگ کشور پیدا کنند.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */