راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

شرکت شاپرک در رتبه ۶۶ رتبه‌بندی IMI100 قرار گرفت

شرکت شاپرک در تازه‌ترین رتبه‌بندی IMI100 که توسط سازمان مدیریت صنعتی کشور انجام می‌شود، موفق شد حضور خود را در میان صد شرکت برتر کشور تثبیت کند.

به گزارش شاپرک، تازه‌ترین فهرست رتبه‌بندی سالانه IMI100 صبح روز دوشنبه طی مراسمی در محل سازمان مدیریت صنعتی کشور با حضور مسئولان وزارت صمت، سازمان مدیریت صنعتی، نمایندگان ۵۰۰ شرکت بزرگ کشور اعلام شد.

بر اساس رتبه‌بندی اعلام‌شده، شرکت شاپرک توانسته است با قرار گرفتن در رتبه ۶۶ از میان ۵۰۰ شرکت بزرگ ایران، حضور خود را همچنان در میان صد شرکت برتر کشور ادامه دهد.

در این رتبه‌بندی که امسال دوره بیست‌ویکم آن برگزار شد شرکت‌های برتر ایرانی با الگوبرداری از شاخص «فورچون» مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. شاخص اصلی در این رتبه‌بندی، میزان فروش یا درآمد شرکت‌ها که بزرگی و تاثیرگذاری شرکت را در اقتصاد نشان می‌دهد، به‌عنوان شاخص ارزیابی ملاک رتبه‌بندی قرار می‌گیرد.

گفتنی است ارزش افزوده ۵۰۰ شرکت برتر به میزان ۱۴ درصد از تولید ناخالص ملی است و این میزان برای ۱۰۰ شرکت برتر ۱۲ درصد است. همچنین مجموع فروش ۵۰۰ شرکت برتر برابر با ۴۴ درصد از تولید ناخالص داخلی ایران است.

مرکز رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران معروف به «IMI 100» زیرمجموعه سازمان مدیریت صنعتی است و در حوزه رتبه‌بندی بنگاه‌های بزرگ کشور، بدون دخالت دادن موضوع مشارکت مالی شرکت‌های معظم، به معرفی برترین‌ها می‌پردازد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.