شرکت‌ها موبایل کسب‌وکارها

نسخه جدید اپلیکیشن کارپینو برای اندروید و iOS منتشر شد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

نسخه جدید اپلیکیشن کارپینو برای استفاده‌کنندگان گوشی‌های پشتیبانی‌کننده از نرم‌افزارهای اندروید و iOS منتشر شده است.

به گزارش روابط عمومی کارپینو، تمامی کاربران با به‌روزرسانی اپلیکیشن کارپینوی نصب‌شده روی دستگاه خود می‌توانند از خدمات به‌روزرسانی‌شده استفاده کنند.

بازارهای ارائه‌دهنده نرم‌افزارهای اندرویدی مثل «کافه بازار»، و بازارهای ارائه‌دهنده نرم‌افزارهای iOS مثل «سیب اپ» آخرین نسخه اپلیکیشن کارپینو را در اختیار کسانی که می‌خواهند این اپلیکیشن را نصب کنند قرار داده است.

کاربرانی که تاکنون از خدمات کارپینو استفاده نکرده‌اند می‌توانند بعد از دانلود و نصب اپلیکیشن کارپینو با وارد کردن شماره تلفن همراه خود یک حساب کاربری در اپلیکیشن جدید بسازند و با خیال آسوده از خدمات کارپینو استفاده کنند.

همچنین تمامی افراد برای دریافت پاسخ سوالات احتمالی می‌توانند به بخش «سوالات متداول» در وب‌سایت کارپینو مراجعه کرده و یا با پشتیبانی کارپینو با شماره ۱۸۰۰ که در تمام ساعات شبانه‌روز تماس بگیرند.

کارپینو مدتی است با به‌روزرسانی سامانه خودروهای خود به‌عنوان ارائه‌دهنده سامانه تاکسی‌های رسمی شهری بیش از ۹۰ درصد از ناوگان خود را جهت رفاه حال همراهان به خودروهای پژو و سمند تجهیز کرده است.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */