راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

جوایز طرح «همراز» برای استفاده‌کنندگان از همراه‌بانک سینا اعلام شد

بانک سینا به‌منظور ترغیب مشتریان به استفاده از همراه‌بانک سینا، طرح همراز را با جوایز ارزنده اجرایی کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک سینا، در این طرح که به مدت سه ماه از اول دی‌ماه تا پایان اسفندماه سال جاری اجرا خواهد شد، به کاربران فعال همراه‌بانک سینا که در طول اجرای طرح اقدام به انجام تراکنش‌های بانکی از این درگاه نمایند و موفق به کسب حداقل ۳۰۰ امتیاز در باشگاه مشتریان بانک سینا شوند جوایز ارزنده‌ای به‌قیدقرعه اعطا خواهد کرد.

در این طرح که با امکانات و قابلیت‌های باشگاه مشتریان بانک سینا اجرایی و برگزار خواهد شد، به مشتریانی که اقدام به نصب نرم‌افزار همراه‌بانک سینا و ورود به این سامانه کنند ۵۰ امتیاز هدیه تعلق خواهد گرفت.

همچنین متناسب با فعالیت کاربران در بستر همراه‌بانک سینا و انجام تراکنش‌های مختلف با کارت بانکی سینا، امتیازهای ویژه‌ای در باشگاه مشتریان به میزان ۲ برابر امتیاز سایر درگاه‌های پرداخت الکترونیک بانک به آنها تعلق گرفته و مشتریان می‌توانند با افزایش تعداد تراکنش‌ها و صعود در نردبان امتیازها در باشگاه، شانس برنده شدن خود را افزایش دهند.

همچنین در این طرح به ازای هر قسط ۱.۰۰۰.۰۰۰ ریالی پرداختی مربوط به خود یا دیگران در همراه‌بانک ۲ امتیاز ویژه تعلق خواهد گرفت.

جوایز طرح شامل هدایای غیرنقدی و بسته‌های متنوع خرید و استفاده از خدمات ویژه گردشگری در قالب ده‌ها هدیه ۲۰ میلیون ریالی، ۱۰ میلیون ریالی و ۵ میلیون ریالی خواهد بود.

مشتریان می‌توانند به‌منظور عضویت در باشگاه مشتریان بانک سینا یا اطلاع از امتیازهای کسب‌شده، از طریق نشانی اینترنتی باشگاه مشتریان سینا اقدام کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.