شرکت‌ها عصر تراکنش پی‌تک (PayTech) چهره هفته کسب‌وکارها

مدیر جوان بزرگ‌ترین پی‌اس‌پی کشور / درباره شهریار خلیلی، مدیرعامل جدید به‌پرداخت ملت بیشتر بدانید

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

ماهنامه عصر تراکنش / به‌پرداخت ملت به گواه آمارهای شاپرک و از نظر اندازه بازار و ارزش بزرگ‌ترین پی‌اس‌پی کشور است. این شرکت که عمری ۱۳ ساله دارد، طی این سال‌ها همواره بالاترین سهم تعداد تراکنش‌ها و مبلغ تراکنش‌ها را در گزارش‌های ماهانه شاپرک از آن خود کرده است. در گزارش شهریورماه امسال نیز به‌پرداخت با سهم ۲۱ درصدی از تعداد تراکنش‌ها و حدود ۲۵ درصدی از مبلغ تراکنش‌ها بالاترین آمار در این شاخص‌ها را به خود اختصاص داد.

به‌پرداخت مردادماه امسال و بعد از یک سال مدیریت محمدعلی ترابیان تصمیم گرفت مدیریت این شرکت را به چهره‌ای جدید بسپارد.

شهریار خلیلی، مدیرعامل جوان به‌پرداخت ملت پیش از این رئیس هیات‌مدیره این شرکت بود و همچنین تجربه ریاست اداره کل بانکداری شخصی بانک ملت را دارد. او در مقطع کارشناسی ارشد MBA خوانده است.

صنعت پرداخت در جهان و ایران به‌سرعت در حال تغییر است و به‌پرداخت همچون برخی دیگر از شرکت‌ها با تغییرات در ساختار مدیریتی خود به‌دنبال همگام شدن با این تغییرات است.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */