تکنولوژی‌ها و روندها رویدادها نوآوری (Innovation) هوش مصنوعی (Artificial Intelligence)

برنامه همایش تهران هوشمند اعلام شد

رویداد تهران هوشمند ۱۹ و ۲۰ آذرماه به همت سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران در برج میلاد پایتخت برگزار می‌شود.

روز نخست این همایش با سخنرانی محمد فرجود، مدیرعامل سامان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران آغاز می‌شود. در بخش بعدی شهردار تهران، مهندس محسن هاشمی، رییس شورای شهر تهران، سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات سخنرانی خواهند کرد.
مراسم رونمایی از تمبر و پروژه‌های شهر هوشمند نیز در روز نخست در نظر گرفته شده است.

حکمروایی هوشمند و اقتصاد پایدار، کاربردهای بلاکچین و خدمات هوشمند، راهکارهای هوشمندسازی در حوزه پایداری، تاب‌آوری و ایمنی شهری، حرکت به سمت شهر هوشمند، الزامات و تجارب، زیرساخت‌ها و فناوری‌های نوین در شهر هوشمند و محیط شهری و سلامت هوشمند پنل‌های روز نخست هستند.

در روز دوم پنل‌های تخصصی جابجایی و حمل‌ونقل هوشمند، زیست‌بوم نوآوری شهری هوشمند و الگوهای بهینه مشارکت شهروندان، نقش فناوری‌های مالی و پرداخت در توسعه خدمات شهرهای هوشمند، سرمایه‌گذاری و مشارکت ذی‌نفعان در شهر هوشمند برگزار می‌شود.

همچنین در این روز دو سمینار تخصصی راهکارهای هوشمندسازی در مصرف انرژی و سمینار کاربردهای نوین اینترنت اشیا در دولت هوشمند در نظر گرفته شده است.

برای اطلاع از زمان دقیق پنل‌ها و سمینارها اینجا را کلیک کنید.

درباره نویسنده

فاطمه قوّتی

فاطمه قوّتی کارشناس ارشد روزنامه نگاری است. او در حال حاضر به عنوان خبرنگار با راه پرداخت همکاری می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */