بانک‌تک (BankTech) موبایل

امکان خرید ارز اربعین از طریق اپلیکیشن تاپ فراهم شد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

بانک پارسیان باهدف تسهیل در فرایند خرید و تحویل ارز برای زوار مراسم اربعین، امکان خرید ارز و پرداخت وجه ریالی آن در ایران و دریافت ارز در شعب و باجه‌های بانک پارسیان در عراق را در اپلیکیشن تاپ فراهم کرده است.

به گزارش روابط عمومی بانک پارسیان، کلیه زوار می‌توانند با نصب یا به‌روزرسانی اپلیکیشن تاپ، در صفحه اصلی وارد بخش خرید ارز اربعین شده و پس از انجام استعلام‌های آنلاین لازم و پرداخت وجه ریالی ارز، با مراجعه به شعب و باجه‌های مجاز بانک پارسیان در شهرهای نجف، کاظمین و بغداد نسبت به دریافت ارز اقدام کنند.

نرخ ارز در سامانه خرید ارز اپلیکیشن تاپ بر مبنای مصوبه بانک مرکزی ۹۶ ریال بوده و با همکاری بانک پارسیان در عراق تحویل به کاربران انجام می‌شود. برای نصب اپلیکیشن تاپ و استفاده از این خدمات می‌توانید عدد ۱ را به سامانه ۳۰۰۰۷۱۷۱ ارسال و از طریق لینک‌های ارسالی تاپ را نصب کنند.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */