راه پرداخت؛ پرمخاطب‌ترین رسانه فین‌تک ایران

کارت‌به‌کارت از مبدأ ۵ بانک در موبایلت امکان‌پذیر شد

0

در راستای پاسخ به نیازها و رضایت‌مندی کاربران اپلیکیشن «موبایلت»، انتقال وجه از مبدأ کارت‌های غیرسامانی در این اپلیکیشن بانکی امکان‌پذیر شد.

به گزارش روابط عمومی بانک سامان، ازاین‌پس دارندگان انواع کارت‌های بانک سامان، بانک پاسارگاد، بانک آینده، بانک ملی ایران و بانک تجارت، می‌توانند نسبت به انتقال وجه به تمام کارت‌های بانکی کشور اقدام کنند. سقف انتقال وجه برای کارت‌های بانک سامان ۳۰ میلیون ریال و کارت‌های غیرسامانی بر اساس ضوابط بانک مرکزی ۱۰ میلیون ریال در شبانه‌روز است.

همچنین همه دارندگان کارت‌های بانکی عضو شتاب می‌توانند از خدمات پرداخت این اپلیکیشن کاربردی همچون پرداخت قبوض خدماتی (همچون آب، برق، تلفن همراه و تلفن ثابت)، خرید شارژ تلفن همراه، خرید بسته اینترنت، پرداخت جریمه خودرو استفاده کنند. موبایلت دارای نسخه‌های سازگار با سیستم‌عامل‌های iOS و اندروید است و علاقه‌مندان برای دانلود این اپلیکیشن کافی است به منوی موبایلت در وب‌سایت بانک سامان مراجعه کنند.

هم‌وطنان برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و سایر خدمات بانک سامان می‌توانند با مرکز سامان ارتباط به شماره ۶۴۲۲-۰۲۱ تماس بگیرند یا به شعب بانک در سراسر کشور مراجعه کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.