ارزهای رمزنگاری شده (Cryptocurrency) موبایل

پیام‌رسان لاین ارز رمزنگاری‌شده خود را عرضه کرد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

اپلیکیشن پیام‌رسان لاین برای نخستین بار ارز رمزنگاری‌شده خود را تحت عنوان بیت‌باکس در یک صرافی عرضه کرد.

به گزارش ایسنا، این روزها که بازار ارز رمزنگاری‌شده موسوم به بیت‌کوین بسیار داغ شده است و همه‌جا خبرهایی از ارزش بالای این ارز و سرمایه‌گذاری‌های متعدد در آن شنیده می‌شود، بسیاری از شبکه‌های اجتماعی، پیام‌رسان‌ها و شرکت‌های مختلف به فکر توسعه و عرضه ارزهای رمزنگاری‌شده افتاده‌اند.

چند ماه پیش بود که اخبار و گزارش‌هایی مبنی بر تلاش اپلیکیشن پیام‌رسان لاین برای توسعه این ارزهای رمزنگاری‌شده در فضای مجازی منتشرشده بود. مقامات این پیام‌رسان ژاپنی که از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین اپلیکیشن های پیام‌رسان در جهان محسوب می‌شود، از چندی پیش در حال مذاکره با شرکت‌های دیگری بودند که درزمینه ایجاد و استخراج ارزهای رمزنگاری‌شده فعالیت می‌کنند.

لاین توکن رمزنگاری‌شده خود را تحت عنوان بیت باکس به‌منظور افزایش اعتبار میان فعالان این بازار در صرافی ارزهای رمزنگاری‌شده که به خود این شرکت تعلق دارد، عرضه کرده است. لاین معتقد است عرضه این توکن نقطه عطف بزرگی برای موفقیت این شرکت به شمار خواهد آمد که در دستیابی به اهداف این شرکت یعنی افزایش اعتبار و شهرت در میان کاربران و فعالان این حوزه کمک بسزایی خواهد کرد.

ارزش سهام اپلیکیشن پیام‌رسان لاین به ۱۰.۷۵ میلیارد دلار می‌رسد و این پیام‌رسان ۱۶۸ میلیون کاربر فعال در ماه دارد که بیشتر آن‌ها در کشورهایی نظیر ژاپن، تایوان، تایلند و اندونزی هستند.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */