شرکت‌ها کسب‌وکارها

توسعه خدمات کیف پول الکترونیکی در بستر شبکه اجتماعی بین ایران و منطقه شرق و جنوب شرقی آفریقا

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور در ادامه سفر به آفریقا، به همراه شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور و هیئت بلندپایه سازمان‌ها و دستگاه‌های ذی‌ربط وارد نایروبی، پایتخت کشور کنیا شد.

به گزارش روابط عمومی داده ورزی سداد، در نشست شرکت‌های دانش‌بنیان که در محل سفارت ایران در کنیا و با حضور دکتر سورنا ستاری برگزار شد، توافقنامه‌ای فی‌مابین هلدینگ دادورزی سداد به نمایندگی دکتر مهدی فقیهی، عضو هیئت‌مدیره هلدینگ و مهندس محمدی، معاون کسب‌وکار و مدیرعامل بزرگ‌ترین اپراتور کیف پول قاره افریقا، هلدینگ جامبوپی امضا شد.

این توافقنامه جهت توسعه کسب‌وکارهای خدماتی شبکه اجتماعی پرداختی در منطقه شرق و جنوب شرقی آفریقا و تعاملات دو هلدینگ در توسعه خدمات کیف پول الکترونیکی در بستر شبکه اجتماعی فی‌مابین دو هلدینگ امضا شد.

فناوری بومی جهت خدمات شبکه اجتماعی پرداخت به نام «بله» توسط هلدینگ سداد به‌طور کاملاً بومی پیاده‌سازی شده که به‌عنوان زیرساخت توسعه‌ای در این توافقنامه مورداستفاده قرار می‌گیرد.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */