بانک‌تک (BankTech) کسب‌وکارها

نشست نقش استارت‌آپ‌ها در آینده فناوری‌های مالی دیجیتال توسط شرکت توسعه خدمات کارآفرینی مسکن برگزار می‌شود

پنجمین نشست هم‌اندیشی و معرفی فرصت‌های کارآفرینی حوزه‌های مأموریت مرتبط با مسکن و ساختمان، راهداری و بانکداری و پرداخت الکترونیک دوم مهرماه برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن، شرکت توسعه خدمات کارآفرینی مسکن که طی یک سال گذشته چهار نشست با موضوع معرفی فرصت‌های کارآفرینی برای استارت‌آپ‌ها و تیم‌های ایده‌پرداز را برگزار کرده است، بنا دارد نشست پنجم خود را با همکاری باشگاه کارآفرینی تیوان برگزار کند.

موضوع این نشست «نقش استارت‌آپ‌ها در آینده فناوری‌های مالی دیجیتال» است که طی آن دو سخنران اصلی نشست به محورهایی همچون ساختار بازار فناوری نوین مالی، روندهای جهانی صنعت بانکداری، روندهای نابودگر و تأثیر آن‌ها بر خدمات مالی دیجیتال و نیز نقش پروپتک‌ها در آینده بازار مسکن خواهند پرداخت.

در این نشست علاوه بر سخنرانی حمید یاری، مدیرعامل شرکت توسعه خدمات کارآفرینی مسکن و محمد طهرانی، عضو هیئت‌علمی دانشگاه خاتم، پنل تخصصی با حضور صاحب‌نظران و کارآفرینان در حوزه مرتبط نیز برگزار خواهد شد و شرکت‌کنندگان می‌توانند از فرصت پرسش و پاسخ پنل استفاده کنند.

شرکت توسعه خدمات کارآفرینی مسکن باهدف حمایت از ایده‌های کسب‌وکارهای خلاقانه و فناوری پایه در حوزه‌های مأموریت وزارت راه و شهرسازی و بانک مسکن تشکیل‌شده است و بر این اساس از تیم‌های استارت‌آپی که حول تبدیل ایده‌هایی دریکی از حوزه‌های «مسکن و ساختمان»، «حمل‌ونقل و راهداری» و «فناوری‌های مالی، بانکی و پرداخت الکترونیک» به کسب‌وکار تشکیل‌شده‌اند حمایت می‌کند. در همین راستا نشست‌های هم‌اندیشی با موضوعات «بازآفرینی شهری پایدار»، «آینده فناوری‌های مالی در عصر داروینیسم دیجیتال»، «فرصت‌های کارآفرینی برای استارت‌آپ‌های خدمات فرودگاهی» و «فرصت‌های کارآفرینی در حوزه مسکن و ساختمان» تاکنون برگزارشده است.

نشست نقش استارت‌آپ‌ها در آینده فناوری‌های مالی دیجیتال نیز در ادامه این سلسله نشست‌ها روز دوشنبه ۲ مهر ۹۷ از ساعت ۱۶ تا ۱۸ در محل باشگاه کارآفرینی تیوان به نشانی طرشت، ابتدای بلوار شهید تیموری، پژوهشکده انرژی دانشگاه شریف (تیوان)، پلاک ۱۸۰، طبقه اول برگزار می‌شود. شرکت در این نشست برای علاقه‌مندان آزاد و رایگان است.

باشگاه کارآفرینی تیوان یک مرکز غیرانتفاعی است که با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری و در مجاورت دانشگاه شریف راه‌اندازی شده تا دانشجویان علاقه‌مند به کارآفرینی بتوانند از خدمات آن درزمینهٔ برگزاری دوره‌های آموزشی و تشکیل تیم برای فعالیت‌های استارت‌آپی برخوردار شوند و ازاین‌رو شرکت توسعه خدمات کارآفرینی مسکن در برگزاری نشست‌ها با این مجموعه همکاری می‌کند تا از مزیت دسترسی بیشتر به دانشجویان و علاقه‌مندان به کارآفرینی بهره‌مند شود؛ چراکه در این صورت امکان شناسایی و جذب تیم‌های استارت‌آپی توسط بانک مسکن در راستای اهداف از پیش تعیین‌شده موردحمایت این بانک بیشتر است

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

اتاق خبر راه پرداخت همه مطالب و خبر‌های مهم فین‌تک ایران را رصد و منتشر می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */