راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

پرداخت خودکار قبض همراه اول از طریق سامانه بانک پرداخت ملت

پرداخت خودکار قبوض خطوط تلفن همراه اول از طریق سامانه بانک پرداخت ملت امکان‌پذیر شد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، ازاین‌پس مشتریان بانک ملت که به‌طور مستمر تراکنش‌هایی نظیر خرید شارژ، پرداخت قبض، پرداخت اقساط خرید کالا و خدمات انجام می‌دهند، می‌توانند با یک‌بار ثبت‌نام در این طرح و ارائه مجوز پرداخت بابت تراکنش موردنظر، پرداخت‌های بعدی را به‌صورت خودکار به بانک یا شرکت ارائه‌دهنده خدمت بسپارند.

این طرح باهدف مکانیزه شدن پرداخت‌های متوالی و جلوگیری از فراموش‌شدن پرداخت‌های موردنیاز و صرفه‌جویی در زمان مشتریان اجرایی شده است.

در گام اول این طرح که با همکاری شرکت‌های ایرانسل و ارتباطات سیار اجرایی شده است، سرویس‌های شارژ خودکار سیم‌کارت اعتباری و دائمی ایرانسل و پرداخت خودکار قبوض همراه اول از طریق سامانه‌های بانکداری اینترنتی و همراه بانک ملت ارائه می‌شود و به‌زودی این خدمات از طریق سامانهٔ بانکداری اینترنتی اشخاص حقوقی و سامانهٔ محب این بانک نیز به مشتریان حقوقی ارائه خواهد شد.

بر اساس اعلام مدیریت بانکداری شرکتی بانک ملت، توسعه خدمت مذکور پس از هماهنگی با سایر اپراتورهای تلفن همراه و شرکت‌های خدماتی قبوض خدماتی در دستور کار قرار دارد. دستورالعمل استفاده از این خدمت هم‌اکنون در این صفحه قابل‌دسترسی است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حامیان راه پرداخت