شرکت‌ها

بابک رهنماپور مدیرعامل مبنا کارت آریا شد

هیئت‌مدیره این شرکت، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مهندس مجید افرا، مهندس بابک رهنماپور را به سمت مدیرعامل مبنا کارت آریا منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی مبنا کارت آریا، مهندس رهنماپور پیش‌ازاین رئیس هیئت‌مدیره مبنا کارت آریا بوده و ازاین‌پس به‌عنوان مدیرعامل به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

همچنین دکتر یاشار نجف‌زاده به‌عنوان رئیس هیئت‌مدیره مبنا کارت آریا منصوب شد.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

اتاق خبر راه پرداخت همه مطالب و خبر‌های مهم فین‌تک ایران را رصد و منتشر می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

۲ دیدگاه

 • ابتدا تبریک به جناب آقای مهندس بابک رهنماپور.
  سوالی که الان پیش امده این هست که آقای یاشار نجف‌زاده با لیسانس شیمی در صنعت پرداخت چیکار میکنند؟ ایشان که سال ۹۵ هنوز کارشناسی ارشد مجازی را تمام نکرده بودند چطور در طی یک سال و نیم دکتر شدند؟
  خواهشمند است بجای استفاده از القاب که فقط باعث خدشه دار شدن ارزش واقعی مدرک دکتری میشود از عملکرد و تاثیر آنها در صنعت بفرمایید.

  • سلام دوست عزیز ما گذشته ایشون رو از دوستان صنعت پرسجو کردیم و بررسی کردیم. تقریبا تمام صحبت های شما رد شد.
   یاشار نجف زاده دانش آموخته دکترای مدیریت استراتژیک کسب و کار هست و مدرک کارشناسی ارشدش رو در رشته مهندسی فناوری اطلاعات با گرایش تجارت الکترونیک از دانشگاه امیر کبیر گرفته.
   نجف زاده سابقه مدیریت در شرکت های تخصصی حوزه فناوری اطلاعات و بانکداری الکترونیک مثل داده ورزی سداد، هولدینگ فناوری اطلاعات بانک شهر، کارت اعتباری ایران کیش و توسعه فناوری خوارزمی و همچنین سابقه همکاری با بانک های ملی، صادرات، کارآفرین و شهر رو در سابقه کاری خودش داره.
   توی گفتمان هامون دقت کنیم و انشالله که کامنت شما از روی خصومت های شخصی نبوده باشه.
   ارادت